Najchętniej oglądane filmy 2020 roku

Dodano: pon., 2021-01-04 16:48 , ostatnia zmiana: pon., 2021-01-04 18:05

Coroczne podsumowania - lubicie je, czy ich unikacie? O roku 2020 można by napisać wiele książek - powiedzieć, że był inny niż wszystkie poprzednie, to jak nie powiedzieć nic. Podrzucamy Wam więc podsumowanie w postaci rankingu 10 najchętniej oglądanych premier zeszłego roku. Widzieliście wszystkie? Jeśli nie - koniecznie nadróbcie, styczniowe wieczory są bardzo długie! 

Tęsknię za Tobą

10. Tęsknię za Tobą - Portret samotnego mężczyzny, cierpiącego na bezsenność i tęskniącego za dawną miłością. Pewnej nocy, kiedy sen znów nie nadchodzi, samotny romantyk pogrąża się w zadumie. Jego wspomnienie nieobecnego kochanka stanie się namacalnym wyobrażeniem.

 

W deszczu

9. W deszczu - to kolejny, po "Tęsknię za Tobą" krótki metraż od Noela Alejandro. Po ilości obejrzeń możemy śmiało uznać, że pokochaliście jego filmy i szczerze przyznajemy, że nas to nie dziwi. 

Na końcu świata

8. Na końcu świata - piękny film o odwadze i miłości pomiędzy dwojgiem ludzi poszukujących wolności. To pieśń miłosna napisana przez fale, śpiewana przez mewy i prowadzona przez wiatr.

Do usług

7. Do usług film dokumentalny dobrze znanego na Outfilmie kanadyjskiego reżysera Charliego Davida („Mulligans. Druga szansa”). Tym razem Charlie próbuje poznać pracę i życie osób, które świadczą usługi polegające na dotyku. Od przytulania za pieniądze, przez masaż erotyczny, a kończąc na usługach seksualnych.

Pocałunek

6. Pocałunek - Thomas dzwoni do drzwi Elliota. Przyszedł, żeby oddać mu dokumenty znalezione w parku podczas porannego spaceru. Okazuje się, że nie są sobie obcy, spotkali się nie tylko tego dnia w parku, ale parę lat wcześniej - w szkole. Jednak dopiero w to słoneczne popołudnie wydarzy się między nimi coś więcej. Noel Alejandro po raz trzeci!

Sex Party

5. Sex Party - Jak naprawdę wygląda sex party? Braliście kiedyś w niej udział? A może chcieliście, ale zabrakło wam odwagi?

Levi Karter

4. Levi Karter: podwójne życie gwiazdy porno dokument młodym chłopaku, który realizował swoje marzenia. To nie tylko poruszająca historia, która może wycisnąć łzy z oczu, ale też ciekawe spojrzenie na męskość i kobiecość wśród gejów.

Krewetki w cekinach

3. Krewetki w cekinach komedia, która zręcznie żongluje stereotypami i przeplata wzruszenie ze śmiechem. Podbiła serca francuskiej widowni przyciągając do kin w pierwszy weekend ponad 220 tysięcy widzów. 

Pieśń Orfeusza

2. Pieśń Orfeusza - Dwóch najlepszych przyjaciół z Berlina wygrywa wycieczkę do Grecji. Podczas jednej z wycieczek gubią się na wyspie. Muszą spędzić noc razem w jaskini, gdzie obaj mają bardzo dziwny sen. Następnego dnia nic między nimi nie jest już takie samo.

Blondyn

1. Blondyn - film znanego na Outfilmie Marco Bergera pokazuje, za co kochamy tego reżysera. Ogromna umiejętność budowania erotycznego napięcia między mężczyznami to jego znak rozpoznawczy. W „Blondynie” z całą pewnością tego nie brakuje.

Co nadrabiacie w pierwszej kolejności? :) 

OUTFILM+
  • Największa kolekcja kina LGBT+
  • Premiera w każdą sobotę
Dołącz do nas

Aktualności