LGBT Film Festival Online na Outfilmie

Dodano: pon., 2020-10-12 13:21 , ostatnia zmiana: pon., 2020-10-12 13:24

Oficjalnie 11. LGBT Film Festival dobiegł końca. Dla wszystkich, którzy nie załapali się na seanse, bądź preferują oglądanie filmów na miękkiej, domowej kanapie, mamy coś specjalnego! Wybrane filmy spośród festiwalowej selekcji kina LGBT będzie można od 26 października do 8 listopada zobaczyć na Outfilmie!

Festiwalowe filmy będą dostępne przez dwa tygodnie, jednak dwa spośród z nich pozostaną z nami na niej dłużej - pierwszy zamieścimy na platformie już 24 października i będzie to film “Łowca” - argentyński thriller w reżyserii Marco Bergera, jednego z najbardziej znanych twórców kina LGBT („Blondyn”, „Hawaii”). Filmem zamykającym internetową odsłonę Festiwalu będzie “Przyszłość należy do nas” - zdobywca Nagrody Teddy dla najlepszego filmu LGBT+ na Berlinale 2020. Oba swoją polską premierę miały właśnie na LGBT FF.

Zobacz pełną listę filmów LGBT Film Festival Online dostępnych od 26 października na Outfilmie.

Fani kina będą mieli jeszcze szansę na obejrzenie zwycięskiego w tej edycji LGBT Film Festival filmu - “My dwie” Filippo Meneghettiego, nie będzie on dostępny w festiwalowej odsłonie online, ponieważ 23 października ma premierę w polskich kinach. Na “Szalone Noce z Emily”, który zaskarbił sobie serca widzów i widzek 11. Edycji LGBT Festivalu będzie trzeba trochę poczekać. Wprowadzimy go premierowo w pierwszy weekend nowego roku.

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności