LGBT+ Diamonds Awards - zostaliśmy nominowani!

Dodano: śr., 2020-12-09 19:02 , ostatnia zmiana: śr., 2020-12-09 19:09

Z ogromną radością ogłaszamy, że zostaliśmy nominowani do nagrody do LGBT+ Diamonds Awards w kategorii: All Colours of Tech 2020!

Co to dla nas oznacza? Przede wszystkim jesteśmy naprawdę dumni, że nasze działania związane z tworzeniem przestrzeni, która włącza, a nie wyklucza, edukuje i daje poczucie wspólnotowości zostało w taki sposób docenione. Stworzyliśmy Outflim, ponieważ zależy nam, żeby ludzie w Polsce, niezależnie od orientacji, płci czy przekonań, mogli żyć w zgodzie ze sobą i żeby mogli realizować swoje marzenia bez zmagania się z uprzedzeniami. Wierzymy, że zmiana społeczna jest możliwa poprzez działania na polu kultury, a w szczególności sztuki filmowej.
Dziękujemy i trzymamy kciuki za wszystkich innych, nominowanych do tegorocznych nagród LGBT+ Diamonds Awards

Idea samych nagród, to jak piszą na swojej strony organizatorzy/rki:
"LGBT+ DIAMONDS AWARDS to nasz sposób, w jaki chcemy podziękować osobom i organizacjom, które dokonują realnych zmian dla pracowników społeczności LGBT+ w Polsce. Najwyższy czas, aby duże firmy dostrzegły swoją rolę we wspieraniu osób LGBT+ w miejscu pracy i poza nim. To nie tylko właściwe, ale także mądre posunięcie. Udowodniono, że różnorodny sposób myślenia poprawia przedsiębiorczość i kreatywność. Integrując pracowników o rożnym pochodzeniu, doświadczeniu i perspektywach pozwala przedsiębiorstwom tworzyć bardziej innowacyjne pomysły i lepsze rozwiązania dla swoich klientów.

Więcej informacji: http://lgbtdiamondsawards.pl/

Komentarze

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności