KREWETKI W CEKINACH pod patronatem Outfilmu

Dodano: pon., 2019-09-02 12:47 , ostatnia zmiana: pon., 2019-09-02 13:32

Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam „Krewetki w cekinach” - francuską komedię, którą zobaczyło już ponad pół miliona widzów.

„Krewetki w cekinach” to gejowska drużyna piłki wodnej, która wyrusza piętrowym autobusem z Paryża na zawory Gay Games w Chorwacji. Wyobraźcie sobie bandę przystojniaków jadących przez pół Europy. Starają się wyglądać profesjonalnie i wyznają zasadę „żadnych romansów między Krewetkami”. Czy uda im się wytrwać w tym postanowieniu?

Razem z Krewetkami jedzie ich trener Matthias – francuski olimpijczyk, który dostał tę fuchę , żeby podreperować swój wizerunek po homofobicznej wypowiedzi w telewizji. Matthias próbuje ratować swoją karierę pływacką, ale nie spodziewa się, jakie zmiany w jego życiu może przynieść podróż wesołym autobusem.

„Krewetki w cekinach” to pełna uroku komedia o przyjaźni, marzeniach i byciu sobą – w rytmie niezawodnych przebojów disco!

Informacja o kinach, które pokazują „Krewetki w cekinach”, dostępna jest na oficjalnej stronie filmu krewetki-w-cekinach.tongariro.pl

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności