Dwie premiery w jeden weekend! I pozostałe nowości stycznia

Dodano: śr., 2021-01-27 11:29 , ostatnia zmiana: śr., 2021-01-27 12:06

Wiemy, że styczniowe zimowe wieczory mogą się dłużyć. Szczególnie teraz, kiedy spotykamy się rzadziej, dobrze jest planować czas tak, żeby spędzać go bezpiecznie, komfortowo i ciekawie! Dlatego specjalnie na ten miesiąc przygotowaliśmy dla Was aż 5 premier (7 jeśli doliczycie nasze dwie sylwestrowe pozycje), w tym aż dwie premiery miesiąca i dwa premierowe filmy na ostatni weekend stycznia! Zobacz co już jest na Outfilmie, a co dodamy za parę dni.

Premiery miesiąca: 

"Prawie zwyczajne wakacje" - dostępny od 30.01

prawie zwyczajne wakacje

Dwie obce i zupełnie różne rodziny spędzają wakacje w tym samym domu nad morzem. Rodzina Castelvecchios to otwarci, postępowi nieco ekscentryczni i trochę samolubni arystokraci, natomiast rodzina Petagnas to konserwatywna klasa robotnicza. Ich sielankowe wakacje wywróci do góry nogami wydarzenie, które ma ich ze sobą związać na zawsze - ich ojcowie biorą ślub!

 

"Spotkajmy się" - już dostępny!

spotkajmy się

Po dziesięcioletniej rozłące dwójka przyjaciół wybiera się w pełną emocji i przygód podróż z Los Angeles do Chicago, by wziąć udział w zjeździe w swoim college’u. Nostalgiczna podróż po Stanach stawia ich przed wyzwaniami i nierozwiązanymi konfliktami z przeszłości.

Pozycja dla pełnoletnich widzów:

"D'Agostino" - dostępny od 30.01

D'agostino

W świecie, w którym ludzkie klony hodowane są na przeszczepy dla najbogatszych tego świata, jednemu egzemplarzowi udaje się uciec i ukryć na greckiej wyspie Santorini. Ma idealne ciało, ale nie potrafi nawet mówić i nigdy nie przebywał wśród ludzi. Allan Dawson odnajduje go zupełnie nagiego ukrywającego się w mieszkaniu, które właśnie odziedziczył po swojej babci.

Amerykańskie filmy:

"Powierzchnia" - już dostępny

powierzchnia

Evan jest studentem, który mieszka razem ze swoim chłopakiem Chrisem. Dorastał bez rodziców, przenoszony z jednego domu zastępczego, do kolejnego, teraz stara się zrozumieć, czym jest rodzina, miłość i bezpieczeństwo. Pewnego dnia kupuje na wyprzedaży nieużywaną od dawna kamerę filmową, a wkrótce potem poznaje Petera - którego dzieciństwo rejestrowała na starych taśmach. Ich znajomość szybko przeradza się w romans, który stawia pod znakiem zapytania związek Evana.

"Tajemniczy nieznajomy" - już dostępny

tajemniczy nieznajomy

Gavin (Jack Falahee znany z serialu “How to Get Away with Murder”) wraca do swojego mieszkania w Nowym Jorku i na schodach zauważa nieprzytomnego chłopaka (Giles Matthey - aktor z “True Blood”). Mimo podejrzliwości i ostrzeżeń przyjaciółki postanawia się nim zaopiekować. Z czasem tajemniczy nieznajomy zaczyna go coraz bardziej fascynować.

Premiery sylwestrowe

"Cheerleaderka" - już dostępny

cheerleaderka

Kultowa komedia ze wspaniałą Natashą Lyonne, czyli niezapomnianą Nicky z "Orange Is The New Black". Obok niej, w zupełnie nietypowej dla siebie roli, sam RuPaul. Pozycja obowiązkowa!

Zaniepokojeni rodzice wysyłają córkę na specjalistyczny obóz terapii reparatywnej, na który trafiają młodzi ludzie w celu próby zmiany ich orientacji na heteroseksualną. Na kempingu Megan poznaje Graham (Clea DuVall) - zdeklarowaną lesbijkę-studentkę, której rodzice postanowili się wyrzec, jeśli nie zmieni stylu życia; syna organizatorki przedsięwzięcia, "złotą rączkę" - Rocka Browna (Eddie Cibrian), który jest gejem i obiektem pożądania męskiej części obozu; oraz ambitną Hilary Vandermuller (Melanie Lynskey), która jak najszybciej chce opuścić obozowisko.

"Szalone noce z Emily" - już dostępny

Szalone Noce z Emily

Komedia biograficzna o twórczości jednej z najwybitniejszych amerykańskich poetek Emily Dickinson i o jej miłości do Susan Gilbert.

Nazywana pustelnicą z Amherst, Emily Dickinson wcale nie wiodła życia w odosobnieniu. Od najmłodszych lat przyjaźniła się z Susan Gilbert, z którą później połączył ją gorący romans, wystawiony potem na próbę przez małżeństwo Susan z bratem Emily. Ukrywając swoje uczucia, Emily musiała jednocześnie zmagać się z uprzedzeniami zdominowanego przez mężczyzn środowiska poetów i wydawców, którzy nie chcieli publikować jej wierszy ze względu na ich nowatorskość i fakt, że ich autorka była kobietą.

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności