Daj się zabrać w "Podróż w nieznane"!

Dodano: pt., 2021-03-12 09:27 , ostatnia zmiana: pt., 2021-03-12 09:38
podroz

Kino azjatyckie w ostatnich latach zyskało w Polsce duże grono swoich miłośników, którzy cenią typową dla niego wrażliwość, podejście do uniwersalnych tematów i niezwykle ciekawy, odległy kontekst kulturowy. Sporo również można znaleźć w kinematografii azjatyckiej naprawdę świetnych filmów LGBT.

Na nadchodzące dwa weekendy zaplanowaliśmy dla Was dwie premiery prosto z Tajlandii, “Podróż w nieznane” swoją premierę ma już 13 marca, natomiast jego kontynuację będziecie mogli zobaczyć już w kolejnym tygodniu. Oba te filmy przygotowaliśmy z opcją polskiego lektora, będą one dostępne tylko dla subskrybentów Outfilm+ więc jeśli nie macie jeszcze swojej subskrypcji - to jest najlepsza pora na jej aktywację!

AKTYWUJ OUTFILM+ teraz i ciesz się nielimitowanym dostępem do największej w Polsce kolekcji filmów LGBT+!

Podróż w nieznane

“Podróż w nieznane” to świetne i wciągające kino - dobrze przemyślane, spójne, ładnie napisane, przekonująco zagrane. Dodatkowo czarują nas tu japońskie krajobrazy i wciąga zestawienie tajskiej i japońskiej kultury. Toe po zerwaniu ze swoją dziewczyną wyjeżdża do swojej przyjaciółki, która mieszka w małym japońskim miasteczku. Chce tu odzyskać równowagę, pobyć sam, przemyśleć swoje życie i… nie spotkać żadnego innego Taja. Los ma jednak dla niego odmienne plany - do domku obok wprowadza się inny podróżnik, który przyjechał z Tajlandii - Oat, który odbywa ostatnią samotna podróż przed ślubem. Samotność Toe’a przerywa radosna, pełna życia i ciekawości energia Oata, który nie pozostawia mu ani chwili na pogrążanie się w depresji, aranżując wspólne wycieczki i gry. Szybko rodzi się między nimi poczucie porozumienia i przyjaźń, która przeradza się w namiętność. Wakacje jednak będą musiały dobiec końca, a chłopcy będą musieli powrócić do swojego życia.

Wiemy jednak, że to nie będzie koniec ich wspólnej podróży - 20 marca na Outfilmie zobaczymy drugą część “Podróży w nieznane”!

podróż w nieznane 2

Tę premierę polecamy Wam szczególnie! A jeśli ciekawią Was inne azjatyckie, filmowe propozycje - sprawdźcie naszą azjatycką kolekcję TUTAJ.