Veneno

Biograficzna opowieść o La Veneno, transpłciowej ikonie i osobowości telewizyjnej oraz tych, którzy ją otaczali.

Puls - sezon 1

Bastian ma 16 lat i większość wolnego czasu spędza wśród przyjaciół. Chłopcy grają w lokalnej drużynie koszykówki, w której Samir, jego najlepszy przyjaciel, jest gwiazdą drużyny, a także marzeniem dziewczyn. Zazdrosny i samozwańczy lider grupy, Erik, odkrywa, że Samir skrywa pewien sekret. Przyjaźń grupy zostaje wystawiona na próbę w obliczu przemilczanych tajemnic.

Back to Corsica

Andrea, młoda lesbijka z Korsyki mieszkająca w Paryżu, wraca na lato do swojej górskiej wioski, gdzie życie lesbijek prowadzi do pakowania się w kłopoty.

Nowy odcinek z polskimi napisami dostępny co środę tylko dla subskrybentów Outfilmu.

Jestem chłopakiem czy dziewczyną?

"Jestem chłopakiem czy dziewczyną?" to seria, która pokazuje, odkrywa, celebruje 10 niezwykłych, osobistych historii transpłciowych kobiet i mężczyzn z całej Kanady.

Nowe odcinki z polskimi napisami dostępne co środę tylko dla subskrybentów Outfilmu.

#Luimelia - sezon 1

Podążaj za miłością Luisity i Amelii - dwóch silnych i zakochanych kobiet. Historia pokazuje wszystkie wzloty i upadki w trakcie budowania związku. Czy media społecznościowe odegrają w nim znaczącą rolę?

#Luimelia - sezon 2

Dalsze losy miłości Luisity i Amelii. Jakie wzloty i upadki w związku czekają zaraz za rogiem?

Pierwszy sezon do zobaczenia tutaj.

#Luimelia - sezon 3

To już 3 sezon serialu, który podbił serca widzów. 

Luisita i Amelia nadają swojemu związkowi pikanterii - decydują się na trójkąt! Czy wszystkie szalone pomysły sprawią, że dziewczyny zdecydują się na poważny krok?

Na Outfilmie znajdziesz również SEZON 1 oraz SEZON 2, więc szykuj się na maraton!