Veneno

Biograficzna opowieść o La Veneno, transpłciowej ikonie i osobowości telewizyjnej oraz tych, którzy ją otaczali.

Puls - sezon 1

Bastian ma 16 lat i większość wolnego czasu spędza wśród przyjaciół. Chłopcy grają w lokalnej drużynie koszykówki, w której Samir, jego najlepszy przyjaciel, jest gwiazdą drużyny, a także marzeniem dziewczyn. Zazdrosny i samozwańczy lider grupy, Erik, odkrywa, że Samir skrywa pewien sekret. Przyjaźń grupy zostaje wystawiona na próbę w obliczu przemilczanych tajemnic.

Back to Corsica

Andrea, młoda lesbijka z Korsyki mieszkająca w Paryżu, wraca na lato do swojej górskiej wioski, gdzie życie lesbijek prowadzi do pakowania się w kłopoty.

Nowy odcinek z polskimi napisami dostępny co środę tylko dla subskrybentów Outfilmu.

Wszystko co lubię

"Wszystko co lubię" to zabawna, argentyńska seria o ekipie pracującej w agencji reklamowej Brainstorm, ich przyjaźniach, rodzinie, seksie i poszukiwaniu własnej tożsamości.

Daniel jest tuż przed trzydziestką i pracuje w agencji reklamowej. Gdy do zespołu dołącza Javier, w Danielu, który zawsze uważał się za hetero, budzą się niespotykane wcześniej emocje. Choć nie jest pewien swoich uczuć, postanawia odkryć nową stronę swojej seksualności z pomocą aplikacji randkowych. Jednak przez cały czas stara się zebrać odwagę, by powiedzieć Javierowi co do niego czuje.

Jestem chłopakiem czy dziewczyną?

"Jestem chłopakiem czy dziewczyną?" to seria, która pokazuje, odkrywa, celebruje 10 niezwykłych, osobistych historii transpłciowych kobiet i mężczyzn z całej Kanady.

Nowe odcinki z polskimi napisami dostępne co środę tylko dla subskrybentów Outfilmu.

#Luimelia - sezon 1

Podążaj za miłością Luisity i Amelii - dwóch silnych i zakochanych kobiet. Historia pokazuje wszystkie wzloty i upadki w trakcie budowania związku. Czy media społecznościowe odegrają w nim znaczącą rolę?

#Luimelia - sezon 2

Dalsze losy miłości Luisity i Amelii. Jakie wzloty i upadki w związku czekają zaraz za rogiem?

Pierwszy sezon do zobaczenia tutaj.

#Luimelia - sezon 3

To już 3 sezon serialu, który podbił serca widzów. 

Luisita i Amelia nadają swojemu związkowi pikanterii - decydują się na trójkąt! Czy wszystkie szalone pomysły sprawią, że dziewczyny zdecydują się na poważny krok?

Na Outfilmie znajdziesz również SEZON 1 oraz SEZON 2, więc szykuj się na maraton!