Różowy pakt /
Do Lado de Fora

Różowy pakt /
Do Lado de Fora

Ocena: 3.6 / 5 (287 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Kino z gorącej Brazylii.
  •   Niezła komedia w telenowelowym klimacie.
  •   Pozytywny film z afirmującym przesłaniem.

Opis

Dwóch nastolatków decyduje się pojechać do São Paulo na paradę równości. Po dotarciu na miejsce przypadkowo stają się świadkami spowodowanego homofobią pobicia. To wydarzenie skłania ich do zawarcia paktu. Każdy w grupie musi "wyjść z szafy" przed kolejną paradą równości. Niestety może się to okazać dużo trudniejsze niż im się wydawało.

Obrazki

Komentarze

Komedia dla średniowymagających:)

Sympatyczny film, choć aktorstwo średnie. Ale film ogólnie odpręzający :) Można się uśmiać z roli teściowej.. i rozmarzyć na scenie prysznicowej :D

nie polecam!

żenada! humor na poziomie podstawówki, aktorsko jeszcze gorzej. Przewidywalność scenariusza i przejaskrawienie postaci, brak realizmu, dno, dno, dno. Kicz. Nie polecam!

Przerysowany, ale...

zabawny i optymistyczny, chociaż wątek z żonatym został niedopowiedziany. Szkoda. Ogólnie dobrze się ogląda i przede wszystkim w wielu scenach śmieszy.

Pozytywny!

Film ma bardzo pozytywny klimat, śmiałem się z moim chłopakiem bardzo często, szczególnie za sprawą głównego bohatera i żywiołowej mamuśki/teściowej. :)

Słodko-gorzka komedia

Fabuła nie jest zbyt skomplikowana ale na tyle uniwersalna, że każdy mógłby znaleźć tu płaszczyznę do utożsamienia się z którymś z bohaterów... no i świetnie oddaje klimat Brazylii, którą uwielbiam :)
Rola Maura i teściowej przezabawne, a Lucas i Rodrigo słodcy jak dulce de leche :)))

5/5

Optymistyczna, pozytywna, uspokajająca melodramatyczna obyczajowa komedia z landrynkowym przegiętym gejem.

Całkiem przyjemny film, momentami zabawny, poruszający w dość lekki sposób poważne problemy.

Zobacz także