WerQ the World - sezon 1 /
WerQ the World - Season One

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

WerQ the World - sezon 1 /
WerQ the World - Season One

Ocena: 4.1 / 5 (28 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Kontynuacja RuPaul’s Drag Race - jednego z największych sukcesów telewizyjnych i kulturowych ostatniej dekady
  •   Najbardziej znane drag queen na świecie
  •   Niezwykła, europejska trasa koncertowa

Opis

Drag queens z RuPaul's Drag Race wracają z trasą koncertową Werq The World! Stworzone przez Brandona Vossa i Shangelę show to niesamowita przepustka za kulisy i intymny portret fenomenu drag. Seria śledzi losy dziesięciu najbardziej znanych drag queens podczas przygotowań i w trakcie występów na niesamowitym, europejskim tour.

Aquaria

Aquaria dołącza do trasy podczas uczestnictwa w 10 sezonie RuPaul's Drag Race.  Obserwujemy jak wymienia się perukami ze swoją dragową i tour’ową matką - Sharon Needles, w niepewności czeka na wynik Drag Race i wykorzystuje swój czas na trasie, aby wzmocnić swoją pozycję i rozwijać się jako performerka. 

Valentina

Miss Congeniality z 9 sezonu RuPaul’s Drag Race stara się nadążyć za szybkim tempem międzynarodowej trasy koncertowej. Obserwujemy Valentinę, przeżywającą loty w klasie ekonomicznej i 13-godzinne przejażdżki autobusem po całym kontynencie, podczas których szczerze opowiada o swojej wieloletniej walce z depresją. Choć jej spóźnienia często denerwuje inne królowe, urok Valentiny ostatecznie podbija serca.

Kim Chi 

Sama nazywa się „żartownisią” i „dowcipnisią”, ekipa produkcyjna trasy koncertowej nadaje jej tytuł “pracownicy miesiąca”, a inne królowe nazywają ją „najbardziej podejrzaną ze wszystkich”. Występując naprzeciw euforycznego tłumu przekształca się w Królową Serenity. Jaka jest naprawdę Kim Chi? 

Latrice Royale

Niewiele jest rzeczy, które mogą nią wstrząsnąć, ma bardzo mało cierpliwości do bzdur i jest absolutną i niekwestionowaną królową! W tym odcinku Latrice dzieli się bolesnymi szczegółami ze swojej przeszłości, nie zabraknie też triumfów prosto z trasy. Show trwa i będzie trwał!

Violet Chachki 

Znana jako Diwa Mody we wspaniałym świecie Moschino. W tym odcinku Violet ujawnia pochodzenie swojej dragowej osobowości. Mamy okazję obserwować ją z bliska podczas sesji modowej w Paryżu, która odbywa się w ramach wymagającego harmonogramu trasy.

Detox

Śledzimy kultową królową Detox podczas ostatniego dnia jej show w Paryżu, gdzie przygotowuje się do wykonania - po raz ostatni przed opuszczeniem trasy - swojego eleganckiego i seksownego numeru.

Kennedy Davenport

Jedna z najtwardszych, tanecznych królowych w branży, zabiera nas za kulisy przygotowań do swojego pełnego energii występu, który rozpoczyna prawie każdy wieczór trasy! Poznajemy bliżej Miss Davenport, jej etykę pracy i pochodzenie. Dzieli się z nami swoją inspirującą pasją do sztuki dragu. 

Sharon Needles

Zwyciężczyni 4 sezonu RuPaul’s Drag Race ma jedną, jasną zasadę: nie znosi być filmowana. Obok jej kontrowersyjnych zachowań, niemożliwym jest przeoczyć niesamowitą charyzmę i intelektualny dowcip. Sharon poświęca trochę więcej czasu na pracę nad swoją muzyką, a nie klasycznymi występami drag queen, zmaga się z choreografią kostiumami, dopóki nie odnajduje swojego upiornego rytmu - Black Licorice.Ten odcinek jest z pewnością cudownie mroczną ucztą.

Alyssa Edwards

Nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Za kulisami poczujesz się jak jej najlepsza przyjaciółka! Jej hipnotyczna osobowość i gigantyczna energia wybucha jak huragan podczas kolejnego przystanku na trasie show - w hiszpańskiej Barcelonie.

The Crew

Poznaliście już królowe Werq The World. Teraz czas na przygodę z całą ekipą touru!

Shangela

Powszechnie znana jako Beyonce dragu, Shangela, którą pamiętamy z All Stars 3, dzieli się z nami historiami ze swojego życia - opowiada o dorastaniu i swojej podróży na drodze do dragu.

Obrazki

Komentarze

Dobry SERIAL PROGRAM moglby…

Dobry SERIAL PROGRAM moglby byc ramki zwaszcza wtych momentach kiedy anglskie napisy zlewja NACHODZA NAPISY POLSKIE SA TAKIE MOMENTY W ODCINKACH

Oglądałem na WOW Presents Plus, fajnie zobaczyć królowe "od kuchni", poza Drag Racem.

Najlepszy tekst jaki potrafią wydusić z siebie te puste lale, to: "Ważne, by być sobą". I mówią to sztuczne plastikowe lalki wypełnione silikonem i gó***nem jaki się da, poukrywane za wykreowanymi maskami! Wystarczyło obejrzeć 2-3 odcinki, bo do znudzenia powtarzają o sobie ciągle te same wyuczone teksty do końca 2. sezonu, aż do znudzenia. Ale uczciwie trzeba przyznać, że przynajmniej mają talent artystyczny i kreatywność, w przeciwieństwie do polskich klaunów, uważających się za drag queens, a nie mających nawet o nim pojęcia i nie potrafią odróżnić dragu od performensu, dlatego z zazdrości tak zaciekle hejtują RuPaul's Drag Race i samego RuPaula! Jedyną "normalną" w tym sezonie wydaje się być Latrice Royale, bo przynajmniej on/a jest autentyczna, trochę w życiu doświadczył/a i ma coś do powiedzenia, nie tracąc przy tym luzu i pogody ducha...

Dawno temu w Ameryce bracia Ringling trzepali kasiore na widowiskach w których żelaznym gwoździem programu były występy bab z wąsami.Widać,że i na chłopach z cyckami idzie nieźle zarobić.