Wszystko co lubię - odcinek 8

Daniel wyprawia swoje 30 urodziny na łodzi i ma ważny komunikat. Ekipa z agencji się rozpada. Daniel otrzymuje informację, która wstrząsa jego światem.

Wszystko co lubię - odcinek 7

Daniel i Javier jadą wspólnie na realizację zlecenia za miasto. Przed kręceniem reklam biorą kwas. Daniel zdradza Javierowi sekret o swojej fobii.

Wszystko co lubię - odcinek 6

Daniel postanawia wziąć się za siebie i zapisuje się na siłownię. Andreas wysyła Pitera na przymusowy urlop, żeby poukładał sobie życie. Javier zastanawia się nad swoją przyszłością z Pame.

Wszystko co lubię - odcinek 5

Daniel awansuje w agencji, co jeszcze bardziej rozwściecza Juanę. Javier z Danim znajdują w pracy jointa i zapominają o obowiązkach. Mario próbuje wyswatać Daniela z pomocą Tindera.

Wszystko co lubię - odcinek 4

Daniel próbuje odzyskać dla agencji klienta, ale do rozmowy dołącza Piter. Juana kłóci się z kolegą o przejście do działu produkcji. Dani znowu zaprasza do siebie tajemniczego Tomaso.

Wszystko co lubię - odcinek 2

Daniel jest zaintrygowany nowym kolegą z pracy - Javierem, który zaprasza go na piwo. Szef przekracza wszelkie możliwe granice, więc chłopcy postanawiają rozwiązać problem z opóźnionymi wypłatami. Po meczu w tenisa Javier ląduje w domu Daniela.

Wszystko co lubię - odcinek 1

Javier ma rozmowę o pracę w agencji reklamowej Brainstorm. Juana ma dosyć pracy ze starym Piterem, co powoduje napięcie w agencji. Daniel przeprowadza się do swojego queerowego przyjaciela Mario. Jego siostra Karina planuje swój pierwszy seks z Orlando.

Wszystko co lubię

"Wszystko co lubię" to zabawna, argentyńska seria o ekipie pracującej w agencji reklamowej Brainstorm, ich przyjaźniach, rodzinie, seksie i poszukiwaniu własnej tożsamości.

Daniel jest tuż przed trzydziestką i pracuje w agencji reklamowej. Gdy do zespołu dołącza Javier, w Danielu, który zawsze uważał się za hetero, budzą się niespotykane wcześniej emocje. Choć nie jest pewien swoich uczuć, postanawia odkryć nową stronę swojej seksualności z pomocą aplikacji randkowych. Jednak przez cały czas stara się zebrać odwagę, by powiedzieć Javierowi co do niego czuje.