Rozgrzewka /
Sweat

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Rozgrzewka /
Sweat

Ocena: 3.9 / 5 (200 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Prawdziwy, męski, niewyreżyserowany seks
  •   Dla fanów sportu i lycry
  •   Wiele możliwości interpretacji fabuły

Opis

(Nie)przypadkowe spotkanie dwóch młodych mężczyzn. W jaki sposób przemoc łączy się w życiu z pożądaniem i seksem? Czym najlepiej ugasić ogromne pragnienie? Dwadzieścia trzy minuty wystarczą aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Krótkometrażowy, pełen seksu, a jednocześnie niezwykle kameralny film erotyczny w reżyserii Noela Alejandro. Stopniowo budowane napięcie pomiędzy bohaterami eksploduje w finale, i to podwójnie!

Noel Alejandro – hiszpański reżyser gejowskich filmów erotycznych specjalizujący się w krótkich metrażach. Dzieła Noela nie ograniczają się wyłącznie do pokazania scen męskiego seksu, ale zawierają również wciągającą fabułę. Jak sam mówi - każda historia to odpowiedź na pojawiające się wcześniej w jego głowie pytanie.

Film dostępny wyłącznie dla subskrybentów OUTFILM+.

Zdjęcia

Komentarze

Znakomite porno z ambicjami - narastające napięcie erotyczne, namiętny sex bez niedomówień, piękne ciała - wszystko o co chodzi. Popieram powstanie tego kącika na Outfilm i czekam na następne odsłony...

Po prostu pornus, ale wyższych lotów. Z wprowadzającą fabułą, acz jak w większości tego typu filmach jest mocno naciągana (fantastyczna). Za to bardzo miło się patrzy na atrakcyjnych aktorów. Szczególnie ten pełny strój rowerowy i zmysłowość w scenie robi wrażenie :)

Delikatny, niemal subtelny, jak marzenia, które nieraz się realizuje, z odrobiną przewrotności, którą ogromnie cenię i lubię!

Film zaczyna się jako horror, buduje napięcie ale nie seksualne, tylko strach. W momencie wybuchu paniki mamy ciekawą scenę uspokojenia się - czy to ma związek z syndromem sztokholmskim? Dalej mamy film erotyczny niewysokich lotów. Końcowa scena wiszącego ubrania to happy end. Razem daje nam to miszmasz.