Geography Club /
Geography Club

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Geography Club /
Geography Club

Ocena: 4.2 / 5 (374 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Wspaniała historia o dojrzewaniu i nauce samoakceptacji
  •   Wszystkie odcienie tęczy na korytarzach amerykańskiego ogólniaka
  •   Film oparty na bestsellerowej powieści Brenta Hartingera

Opis

16-letni Russell Middlebrook wciąż próbuje spotykać się z dziewczynami. Kevin robi wszystko, aby jego koledzy z drużyny futbolowej nie dowiedzieli się, co ukrywa. Min i Terese deklarują, że są po prostu dobrymi przyjaciółkami, a Ike nadal nie wie kim jest i kim chce być w przyszłości.

Z problemami najtrudniej jest radzić sobie w pojedynkę, dlatego zakładają “klub geograficzny” - żaden inny uczeń przy zdrowych zmysłach nigdy przecież nie wstąpi do klubu, od którego wieje taką nudą. Ich tajemnice póki co są bezpieczne, ale czy na długo?

Geography Club to inteligentna, poruszająca i zabawna historia o nastolatkach, którzy nie chcą już dłużej spełniać oczekiwań i ambicji swoich rodziców. Próbują zrozumieć swoją tożsamość seksualną, odkryć marzenia i wartości, którymi chcą się kierować. 

Obrazki

Komentarze

Sympatyczny film z mądrym przekazem. Przydałby się w którejś z telewizji w Polsce. Jedną odrzucam, bo szczuje na LGBT...

Niezły pomysł, film kolorowy, wesoły i technicznie dobrze nakręcony. Skończył się bez rozstrzygnięcia, więc prosi się o drugą część lub należy domyślać się braku happy endu, to znaczy rozstania się ze sportowcem. Aktorzy wydają się za starzy na szkołę średnią. Fabuła jest czasami niejasna, zagmatwana, czasami zbyt naiwna, a czasami przerysowana. Mimo to film warto zobaczyć :)

Film sympatyczny, można mu to i owo zarzucić, ale nie ma takiej potrzeby. To film o młodych ludziach i do nich przede wszystkim skierowany,

Bardzo fajny film. Z lekkością opowiada o poważnych tematach. Czy na tym filmie wzorowany jest serial Sex Education? 😃

Masakra, szkoda czasu. Film dla 14latków? Nie ma w nim nic. Pustota. Pustynia. 4.2 ocena ?. Będę wybierał teraz filmy jak najmniej oceniane. Mam propozycję i pytanie do Outfilm: czy można weryfikować wiek oceniających? To bardzo by pomogło mi i pewnie innym w wybiorze filmu. Starciłem 10 zeta

Bardzo dobry film. Nie tak prosto przyznać się przed samym sobą, że jest się gejem. Trudna droga do samoakceptacji, pierwsze zauroczenie, pierwsze rozczarowania, poszukiwanie własnej drogi. Mam tylko wrażenie, ze świecie amerykańskim jest to jakieś prostsze..

ladne towarki i lekka mila fabula. wniosek - laddny chlopak i wysportowany to w szkole bog. jemu wszystko ujdzie nawet sex z drzewami inni uznaja za ok bo to robi przeciez taki ladny meski chlopak. niestety uroda w szkole i wysportowane cialo to wszystko.

Mam swoje określenie na takie filmy - GayDisney - śliczni aktorzy, pocztówkowa kinematografia, prosta fabuła i koniecznie elementy dydaktyczne ku chwale LGBT:) Ale czy coś w tym złego? Absolutnie nic. tyle tylko, że target takich filmów to młodzież licealna, choć raz na jakiś czas warto się odmłodzić. W tej konkretnej historii zabrakło mi mocniejszego zakończenia, choć oczywiście to tylko licealna szczenięcia miłość czyli "przeminie z wiatrem" :)

Naprawdę ciepły i przyjemny film. Daje do myślenia i prowokuje do zadania sobie pytania co jest w życiu ważne. Szkoda, że za moich czasów licealnych nie wiedziałem, że mój kolega z ławki też był gejem:D Było by zupełnie inaczej wiedząc, że jest też ktoś taki jak ja.

Dobrze że koniec ne był przelukrowany. Szkoda, że w polskich realiach nie ma takich "klubów".

Zdecydowałem się wczoraj obejrzeć ten film. Na początku trochę mnie odstraszał - poprzez tematykę młodzieżową. Jednak film zyskał na atrakcyjności poprzez podanie tematu ciekawego w sposób przyzwoity. Trochę smutno się kończy, ale z optymizmem na przyszłość. Ja bym nie ciągnął tej historii drugą częścią. Ci co mają wyobraźnię, potrafią sobie wyobrazić, co mogłoby się dalej wydarzyć :)