G-Spot /
Les Engagés 1

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

G-Spot /
Les Engagés 1

Ocena: 4.3 / 5 (317 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   cały sezon serialu
  •   aktywiści LGBT
  •   coming-out i polityka

Opis

Hicham ma 22 lata i dopiero zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jest gejem. Pewnego dnia postanawia opuścić rodzinny dom i wyjechać do Lyonu. Szuka tam Thibauta, który parę lat wcześniej próbował go pocałować - jedynego geja, jakiego zna. Thibaut jest aktywistą działającym w G-Spot - lokalnym centrum osób LGBT.

G-SPOT to nowy francuski serial, zdobywca wielu nagród - m.in.  dla Najlepszego Serialu Internetowego na La Rochelle Fiction Festival i Najlepszego Serialu LGBT na UK Web Fest. Pierwszy sezon serii składa się z 10 dziesięciominutowych odcinków.

Zobaczcie tutaj drugi sezon serialu.

Zdjęcia

Komentarze

Doskonale zrobiony film!!!
Polecam wszystkim.
To nie jest film porno.... Jest to doskonała opowieść o życiu codziennym LGBT, problemach, smutkach, radości, szczęściu i uczuciu

Bardzo fajny film o dojrzewaniu ludzi. Wcale niekoniecznie tych bardzo młodych. W każdym wieku. Świetny pomysł na bardzo krótkie odcinki, pozwalają zachować wciąż niesłabnącą dynamikę, nie potrzebują wypełniaczy.

Bardzo chwalebna ta walka o prawa LGDT,ale dopóki społeczność tzw,normalna będzie przekonana ,że tylko 1%gejów ma tylko jednego parnera seksualnego to raczej tak szybko akceptacji nie będzie.Ponadto warto troche i nad sobą popracować bo smutne jest to,że po tak zajebistych chwilach spędzonych razem geje przestają sie znać.

Świetny serial. Jeden z lepszych filmów dostępnych tutaj. Jest wszystko, odkrywanie własnej tożsamości, miłość, walka o prawa LGBT, obraz społeczności lokalnej, w tym przypadku we Francji, dobrzy aktorzy. Ten film jest bardziej do przemyśleń niż dla rozrywki. Seksu prawie nie ma, ale czasem tak trzeba.

Bardzo dobre "kino zaangażowane" urozmaicone - jak trzeba - wątkami bardziej osobistymi, żeby nie znużyć widza ciągłym powiewaniem tęczowych flag. Fajnie zarysowane postaci ze wskazaniem na Thibauda, który niewątpliwe kryje jakąś tajemnicę i paroma kolorowymi postaciami z branży. Tu też - jak wszędzie - rządzi polityka, układy i koterie. A miało być tak pięknie i bez podziałów. Paradoksalnie najmniej wiarygodna jest postać Hachima - który w ekspresowym tempie z zahukanego brokerska z dzielni zamienia się w super świadomego i zaangażowanego bojownika o sprawę, choć mleko mu pod nosem jeszcze nie obeschło:) No ale aktor śliczniuni więc miło się patrzy i można mu wybaczyć co nieco:) Z chęcią obejrzę ciąg dalszy.

SUPER! Czekałem na sezon 1, po obejrzeniu drugiego. Dzięki outfilm!