Dom koszmarów /
1313: Nightmare Mansion

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Dom koszmarów /
1313: Nightmare Mansion

Ocena: 1.9 / 5 (67 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Filmy Davida DeCoteau to ciekawe zjawisko filmowe, gatunek sam w sobie.
  •   Jego filmy są bardzo popularne w USA wśród fanów i fanek niezależnych, niskobudżetowych filmów grozy.
  •   W "Domu koszmarów" kręci się mnóstwo półnagich przystojniaków.

Opis

Film z gatunku "tak złe, że aż świetne". Nie ma tu wartkiej akcji, nie ma głębi psychologicznej ani nikt nie przejmuje się realizmem. Są za to tanie efekty, płaskie postaci i sceny grozy tak złe, że aż śmieszą. Ale najważniejsze, że oprócz tego jest jeszcze sześć niemal nagich męskich ciał!

Tajemniczy student zaprasza pięciu kolegów i koleżankę na imprezę z okazji zakończenia roku. Intryga, którą zaplanował, ujawni ich najgłębiej skrywane lęki i pragnienia. Żeby przeżyć, będą musieli zabić.

„Dom koszmarów” to pierwszy film Davida DeCoteau, który prezentujemy na OutFilmie. Ten ekscentryczny reżyser stworzył już ponad 100 tytułów, wszystkie w podobnej stylistyce. Większość sam wyprodukował. Ma przy tym niesłychany dystans do tego, co robi. Mówi o sobie, że jest szczęściarzem, że może kręcić swoje szalone filmy. W Stanach Zjednoczonych posiada spore grono wiernych fanów i fanek, którzy doceniają jego specyficzny styl.

Obrazki

Komentarze

Dla mnie ten film trzeba traktować z przymrużeniem oka .Ten film kipi erotyzm ale takim zdrowym. Można popatrzeć na przystojniaków:).

Nie mój typ

Jak dla mnie pojawiające sie tutaj filmy wielkimi krokami schodza na dno, ale to dla mnie, kto jak co lubi

Jak dla mnie to nic ciekawego !!!

Jak dla mnie nic wartego, szkoda czasu, chyba najsłabszy film na
OutFilm , aczkolwiek to rzecz gustu.

jeśli obejrzeć to tylko z abonamentem

Obejrzałem z ciekawości bo mam abonament. Jakbym miał faktycznie wypożyczyć to strata pieniędzy. Faktycznie jest zły, ale wcale nie dobry. Nie wiem gdzie ten kipiący erotyzm, o którym ktoś tu wspomniał, no chyba, że ostatnie pięć minut. Ani ci faceci gorący, ani jakiejś akcji, nic. Nie wiem dlaczego film uważany jest za gejowski (że faceci w slipkach? że kiepskie aktorstwo i amatorski montaż?) bo nawet końcówka się nie broni. Generalnie taki kiepski pornos bez seksu. Ale jak nic innego się akurat nie ma do roboty i ma się abonament (bo naprawdę nie warto specjalnie za ten film płacić) to z ciekawości 'jak bardzo jest zły ten film' można obejrzeć.

Badziewny film

Gniot jakich malo. Za ten film nie zaplacilbym naweet 20 groszy.Nie zamieszczajccie takich badziewnnych filmow tutaj i nie wolajcie o tak wysoka oplate tj. 9.90zl.