C.R.A.Z.Y. /
C.R.A.Z.Y.

C.R.A.Z.Y. /
C.R.A.Z.Y.

Ocena: 4.4 / 5 (137 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Klasyk wśród klasyków wraca po latach na Outfilm w jakości HD!
  •   Poruszający, życiowy, niewymuszenie prawdziwy.
  •   Rewelacyjna, świetnie dobrana muzyka.

Opis

Zac urodził się w pierwszy dzień Bożego Narodzenia 1960 roku, co przekonało jego matkę, a ona całą rodzinę, że jest cudownym dzieckiem. Jak się potem okazało, rzeczywiście wyrósł na wyjątkowego, przystojnego i wrażliwego chłopaka.

C.R.A.Z.Y. to opowieść o drodze Zaca do dorosłości, o odkrywaniu siebie, cielesności i seksualności, o radzeniu sobie z czwórką pozostałych braci, o buncie przeciw konserwatywnym rodzicom i wartościom, które reprezentowali. To historia zwykłego niezwykłego chłopaka opowiedziana w taki sposób, że nawet mówiąc o poważnych sprawach, zachowuje dystans i poczucie humoru.

Ważną rolę w filmie odgrywa muzyka. Na ścieżce dźwiękowej C.R.A.Z.Y. usłyszeć można między innymi utwory Davida Bowie, Pink Floyd, Patsy Cline, Charlesa Aznavoura czy The Rolling Stones.

Obrazki

Komentarze

koniecznie trzeba zobaczyć

Bardzo ciekawy, poruszający film o poszukiwaniu siebie i swojej tożsamości. Muzyka rewelacyjna, która przenosi nas w lata 80.

Wart obejrzenia

Taka lub podobna historia przydarzyła się niejednemu z nas szkoda tylko że nie u każdego z taki zakończeniem...
Ja już ponad 10 lat temu straciłem ojca i dziś po obejrzeniu tego filmu wspomnienia wróciły...Polecam...Warto obejrzeć

Polecam. Mam na DVD

To jeden z pierwszych branżowych filmów który widziałem. Mając 15 lat miałem pierwsze kontakty z innym chłopakiem. Film kupiłem przypadkiem w MediaMarkt w 2005, bo był na wyprzedaży i spodobał mi się chłopak na okładce. Kończyłem wtedy 18 lat, byłem w pierwszym poważnym związku z chłopakiem. Film pomógł mi zrozumieć bardzo wiele rzeczy i stał się z tych, które są dla mnie najważniejsze.
Polecam każdemu.

Staroć 20 lat, pokazana …

Staroć sprzed 20 lat, pokazana tu po raz 1. już dziewięć (!) lat temu. Można obejrzeć