Troje w łóżku /
3 In A Bed

Troje w łóżku /
3 In A Bed

Ocena: 3.7 / 5 (191 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Lekka i przyjemna komedia
  •   Bardzo dobre aktorstwo
  •   Film osadzony w kulturze brytyjskiej

Opis

Życie Nate'a - młodego muzyka z Manchesteru wywraca się do góry nogami, kiedy obok wprowadza się intrygujący sąsiad Johnny. Powoli między nimi nawiązuje się romans. Niestety ich prywatność jest cały czas naruszana przez dwie młodsze siostry Nate'a, które wbrew jego woli wprowadziły się do mieszkania. Czy mimo przeciwności losu i licznych nieporozumień uda im się odnaleźć prawdziwą miłość?

Obrazki

Komentarze

:D

Dość fajny lekki film. Nawet dwa polskie akcenty w nim są :D
kto powie jakie? :D
Mnie rzuciły się od razu :)))

Polecam :) dla Marzycieli....

dla Marzycieli o Prawdziwej Miłości

Szkoda czasu

Liczyłem na obyczajowy film w angielskim klimacie, żadnych specjalnych wymagań. Tymczasem film nie był ani lekki ani obyczajowy. Irytująca, pretensjonalna ramota bez krzty uroku,

Szału bez

Nie jest to najlepsze odkrycie kina gejowskiego. Nie wzbudza zbyt wielu emocji, jest lekki i niezobowiązujący. Gdyby zdarzył się taki wieczór, może nawet jako tło spotkania towarzyskiego - wówczas będzie pasował. No i oczywiście dla tych, którzy z pasją obserwują relację w rodzeństwie, którzy sami wiążą z tym doświadczenia. Właśnie o takiej relacji na blogu:
http://filmygejowskie.blogspot.com/2015/07/troje-w-ozku.html

beka :D

Mi się mega podobało xd dawno się tak nie naśmiałem!!! Poppy i Andy wymiatają!!! no i szczęśliwe zakończenie pokazujące siłę miłości!! lekki i zabawny z dobrą muzyką!!!

Angielski akcent, śmieszne dialogi i....

fajne zakończenie. Już dawno nie słyszałem w filmie tak ciekawie napisanych i prześmiesznych dialogów. Niskobudżetowy film, a ogląda się świetnie.

Ciacha od Wedla

Film lekki, panowie się bronią, panie przerysowały, reżyser skiepścił przewidywalny scenariusz. O dziwo da się to obejrzeć z satysfakcją i to nie tylko z Wedla i wdziaranej sentencji.

film rewelacyjny, swietna gra aktorska, zwlaszcza serialowy Johnny.... Film lekki, dla rozerwania i relaksu. Brawo:)

Da się obejrzeć, choć nke jest to film wysokich lotów. Przesłodzony i trochę kiepska gra aktorów.

Wow! Jonny z tatuażem z polską sentencją! No i lokowanie produktu, mojej ulubionej czekolady Wedla ;-) I niestety na tym kończą się moje zachwyty, bo film średni i szału nie ma. Taka średnia komedyjka na nudny wieczór wystarczy...

Mimo tej otoczki komedyjki…

Mimo tej otoczki komedyjki,dało się odczuć początek miłości dwóch chłopaków do siebie.A napis,,życie jest hojne dla tych,którzy realizują swoje przeznaczenie''jest wart przemyślenia.

Zobacz także