Zakryty talent /
Waiting in the Wings: The Musical

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Zakryty talent /
Waiting in the Wings: The Musical

Ocena: 3.5 / 5 (76 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   komedia pomyłek z wyrazistymi bohaterami
  •   klimat i humor rodem z serialu "Glee"
  •   świetne piosenki

Opis

Tony i Anthony to dwa przeciwieństwa - pierwszy jest przebojowym striptizerem, drugi to nieśmiały wokalista. Obaj biorą udział w internetowym castingu - Tony kandyduje do grupy chippendales'ów, zaś Anthony do roli w musicalu. Wskutek nieporozumienia przydzieleni zostają do niewłaściwych projektów. Aby odnieść sukces będą musieli przełamać swoje ograniczenia i nauczyć się nowych sztuczek.

„Zakryty talent” to szalona komedia pomyłek, w której dwóch zdolnych chłopaków musi poradzić sobie w nowych dla siebie okolicznościach. Chociaż obaj pragną występować na scenie, ich marzenia wyglądają zupełnie inaczej. W roli przystojnego Tony'ego znany z „Wszyscy myślą tylko o jednym?” Adam Huss.

Obrazki

Komentarze

dla miłośników musicali w filmie

do fabuły można by się przyczepić,słodka i naiwna ale docenić trzeba przygotowanie aktorów do swoich ról.W porównaniu do smętnego i amatorskiego ''Bodo'' w polskiej telewizji to Himalaje niedostępne dla naszych pseudo aktorów młodej generacji

za żadną cenę

Pod żadnym pozorem nie kupować tego filmu. Zły scenariusz, koszmarne aktorstwo, reżyserii chyba nie trzeba w przypadku takiej amatorszczyzny. Nie dało się nawet dobrnąć do końca.

trudno Cię zadowolić, współczuję najbliższym, ty się chyba znasz na wszystkim szkoda jedynie, że ta znajomość prawie zawsze na nie. Wyluzuj!!!!

Niezłe!

Miło obejrzeć czasem film bez pogrzebu i natrętnie powtarzanej minimalistycznej melodii w tonacji moll na fortepian ;) Wyraziste piosenki i dość bogate aranżacje retro powinny przypaść do gustu miłośnikom klasycznych musicali.

fajny

prawdziwy romans bez scen seksu jak w amerykańskich filmach naprawdę godny polecenia troche naiwny ale kto ma choć odrobiny duszy romantyka doceni

Słodkie i napawające optymizmem. Dobre na trudny wieczór z paczką chipsów i winem. Ew. z lodami ;)
Lżejsze niż "Dom chłopców" i mniej dramatyczne niż " Gdy świat będzie mój". Dla mnie super.

Zobacz także