Wszystko może się zdarzyć /
Everything is Free

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Wszystko może się zdarzyć /
Everything is Free

Ocena: 3.3 / 5 (112 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Gorąca niespodziewana miłość
  •   Wielka przyjaźń wystawiona na próbę
  •   Latynoski klimat Kolumbii

Opis

Ivan (Brian Jordan Alvarez), młody amerykański malarz i wyoutowany gej, mieszka na stałe w Kolumbii. Pewnego dnia odwiedza go najlepszy przyjaciel z dzieciństwa Christian (Peter Vack) i przywozi ze sobą młodszego brata Cole’a (Morgan Krantz), który właśnie rozstał się z dziewczyną. Ivan i Cole szybko się zaprzyjaźniają, ale przyciąganie, które do siebie czują, to dużo więcej niż zwykła przyjaźń. Mimo że Cole nigdy nie był z facetem i nie brał tego w ogóle pod uwagę, to chłopaki nie mogą się sobie oprzeć. Christian nie miał nigdy problemu z tym, że jego przyjaciel jest gejem. Jednak kiedy odkrywa, co łączy go z jego bratem, nie potrafi tego zaakceptować.

„Wszystko może się zdarzyć” to kolejny film amerykańskiego reżysera i aktora Briana Jordana Alvareza, znanego przede wszystkim z seriali „Scenki z życia”, „Go-Go Boy Interrupted”, czy „The Gay and Wondrous Life of Caleb Gallo”, który tutaj również wcielił się w główną rolę. Towarzyszą mu Morgan Krantz („In the Dark”) i Peter Vack („Dziewczyny nad wyraz”, „Ktoś wyjątkowy”, „Homeland”).

Zdjęcia

Komentarze

Awaria czy jesteście niesolidni? Jedno czy drugie należy nam się wyjaśnienie i przeprosiny, zwłaszcza abonentom; my już zapłaciliśmy za tę projekcję.

Z poślizgiem, ale już jest! Serdecznie przepraszam za opóźnienie z powodu małej awarii. Wszystko już pod kontrolą.
Dziękuję wszystkim za wyrozumiałość-
Leszek z Outfilmu

film super, moze troche sie utozsamiam z glownym bohaterem, ale postapilbym tak samo.... Caly czas sie kocham w koledze ''heteryku'', ktory nigdy sie nie przyzna, ze jest bi przynajmniej...., życie....

Ale gniot. Czy tu trzeba pokazywać każdy film z wątkiem gejowskim, bez względu na zachowanie elementarnych reguł sztuki filmowej! SZkoda, że awaria nie zniszczyła filmu.

Historia jakich wiele,stąd i zamysł na film zacny,ale ogólnie, no cóż. Niech każdy oceni sam...

Film słaby, nudny, płaski -…

Film słaby, nudny, płaski, toczy się w dwóch miejscach - dom i oczywiście plaża. Aktorzy grają gorzej niż dzieci w teatrzyku - wszysko na dwóch minach. Nie polecam.

ale GNIOT puste sceny przedluzane w nieskonczonosc zeby wydluzyc czas , malo i mialkie teksty,szkoda czasu oraz kasy .........

staram się nie być nadmiernie ostry w ocenach, bo - jak wiadomo - sztuka dzieli się na taką, która się komuś podoba i taką, która się nie podoba. Mnie się ten film NIE podobał, ale obejrzałem. W całym filmie tylko jedno zdanie zwróciło moją uwagę: "rzecz w tym, że wszystko na tym świecie jest do wzięcia". Moim zdaniem zupełnie prawdziwe i stąd filmu nie oceniam bardzo źle. Na osłodę przyzwoity akt 1:12:10