We troje /
Somos Tr3s

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

We troje /
Somos Tr3s

Ocena: 3.9 / 5 (139 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   najnowszy film twórcy "Solo" i "Wysokiego napięcia"
  •   portret biseksualnego trójkąta
  •   zmysłowy i odważny

Opis

Nacho poznaje na imprezie Anę, rozwiedzioną młodą kobietę. Do rozmowy przyłącza się przystojny barman, Sebastian, który zaczyna flirtować zarówno z nią jak i z nim. Po miło spędzonej nocy cała trójka decyduje się wyjechać na weekend za miasto. Chociaż Nacho i Ana traktują to jako niezobowiązującą przygodę, Sebastian ma o wiele większe oczekiwania.

Tytułową trójkę bohaterów połączyła sympatia, która szybko przerodziła się w pożądanie. Nacho, Ana i Sebastian doskonale czują się ze sobą, a jednak inaczej podchodzą do tego, co dzieje się między nimi. Czy ich więź może być początkiem prawdziwego, poliamorycznego związku?

Film w reżyserii Marcelo Briem Stamma, twórcy Solo (jednego z chętniej oglądanych na Outfilmie thrillerów) i współautora filmów z serii Wysokie napięcie: mężczyźni i Wysokie napięcie 2: kobiety.

Zdjęcia

Komentarze

Jako osoba bi napiszę że bardzo mi się podobał film. Jest trochę dziecinny i prosty ale bardzo lekko i przyjemnie się oglądało. Co prawda nigdy nie chciał bym mieć 3 osób w związku, ale fajnie by było jakby się dało mieć to co oni.
Polecam zalukać bo warto :)

Obejrzałem z ciekawości. Początek drętwy i akcja wolno nabiera tempa. Sam wątek osobliwy i mało realny, ale im się udało. Oby wytrwali. Sam nie chciałbym takiego związku, lecz ten filmowy jest bardzo optymistyczny. Łysolek jest bardzo pociągajacy i nic dziwnego, że elektryzuje pozostałą dwójkę. Polecam jako relaks.

nie wiem jak przebrneliscie przez ten film ale to jest najgorszy film jaki tu widzilem.Tragedia.Udalo mi sie obejrzec z 70 % i sie poddalem

...baba pijana - dupa sprzedana,,,,a potem już poszło.Jeszcze bardziej nudne już trójkąty na redtube.

Ciekawy temat i stosunkowo rzadko poruszany w filmach, ale wykonanie słabiutkie... Słabe dialogi, słaba gra aktorska, przewidywalność... ogólna mizeria. Szkoda!

Z pewną dozą nieśmiałości zabierałem się za kolejny film argentyński, ale dziś już wiem, że obawy były niesłuszne. Bardzo fajna prezentacja, odbiegająca trochę od naszego europejskiego pojęcia filmowej fikcji czy opowieści, to niemal reportaż z życia trójki młodych ludzi, ale przedstawiony tak realistycznie, że są niemal w zasięgu ręki, tak bardzo prawdziwi jakby byli moimi znajomymi. Duża frajda, tym bardziej, że widać nie tylko słodkie i barwne strony życia, ale te bardziej przyziemne i bardziej szare również. Gorąco polecam, naprawdę warto.

Bardzo ładny, mądry i spokojny film. Warty obejrzenia i dla samej historii, jak i tej ciekawej atmosfery kina latynoamerykańskiego:)