Striptease Boys /
All Male, All Nude: Johnsons

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Striptease Boys /
All Male, All Nude: Johnsons

Ocena: 3.2 / 5 (33 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Świat tancerzy striptease
  •   Ciekawy, niebanalny dokument
  •   Piękne i wysportowane ciała tancerzy

Opis

Klub Johnsons to niepozorny, mały lokal na Florydzie. Gdy jednak przejdziemy przez jego próg, naszym oczom ukazuje się inny, ukryty świat - przepełnione bary, głośna muzyka, rozświetlone parkiety i… przystojni tancerze.

Za kulisami poznajemy Matta Colunga - wielokrotnie nagradzanego kulturystę, który pierwsze kroki w męskiej branży rozrywkowej stawiał 23 lata temu, 42-letniego Matta i 26-letniego Aleksandra, który za dnia w stroju Spider-Mana pracuje na dziecięcych przyjęciach urodzinowych, a nocami w obcisłych stringach pojawia się na parkiecie Johnsons. 

Dojrzali ojcowie i młodzi mężczyźni, w trakcie i po studiach, geje i hetero - tancerze, którzy tworzą serce Johnsons, są różnorodni, wyjątkowi i urzekający. Gerald McCullouch zabiera nas w niesamowitą podróż do wyjątkowego świata męskich striptizerów.

Zdjęcia

Komentarze

O tancerzach można mówić w przypadku Rudolfa Nureyewa.Michaiła Barysznikowa,Carla Blasisa i wielu im podobnych.Tutaj mamy do czynienia z osiłkami ,którzy trzepią przyrodzeniem przed impotentami z gotówką.No i ten burdel tata-mistrz,mentor,autorytet - uosobienie wszelkich cnót.Młode ,zdrowe chłopaki mogliby sobie znaleźć jakieś bardziej sensowne zajęcie.

Fajny film podróżniczo-dokumentalny, który zabierze Cię na Florydę i pokaże jak się tam żyje. "Możesz spędzić życie w boksie i mieć emeryturę, ale co to za życie?" Poznasz dramaty sympatycznych chłopaków, zaskakujące prawa panujące w USA, kuriozalne problemy społeczności (np. głosowanie nad darowizną) i śliczne zdjęcia Florydy. Jeśli chodzi o męski striptiz, to film Magic Mike wygrywa.

A mi się film bardzo podobał. Wcale się nie nudzi. Ciekawie wszyscy opowiadają o swojej pracy. Ciepły i pozytywny w odczuciach. Cieszy również oko. Dużo jest też technicznej i prawnej strony biznesu. Aż trudno uwierzyć, że w tej Ameryce potrafi występować zaściankowość społeczeństwa.