Skórzani rycerze /
Kink Crusaders

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Skórzani rycerze /
Kink Crusaders

Ocena: 3.5 / 5 (50 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   seksowny i inteligentny dokument
  •   ciekawie pokazuje środowisko skórzaków i jego ewolucję
  •   jest na co popatrzeć!

Opis

Skórzana odzież i bielizna to jeden z najsilniejszych fetyszy, w dużej mierze wśród gejów (chociażby za sprawą twórczości Toma of Finland). Najstarszy na świecie konkurs fetyszowy, International Mr. Leather, przez lata był zarezerwowany wyłącznie dla białych, homoseksualnych mężczyzn. W ostatnim czasie otworzył się też jednak na facetów hetero, transseksualnych oraz niepełnosprawnych - teraz każdy z nich może ubiegać się o ten najważniejszy dla skórzanej społeczności tytuł.

Fenomen jakim jest kult skórzanej odzieży i dodatków ma swoją długą historię. Pierwszy oficjalny bar dla skórzaków powstał w Chicago już w latach 50-tych. "Skórzani rycerze" przybliżają nie tylko korzenie tego ruchu, ale i jego współczesny i odbiegający od stereotypów charakter.

Obrazki

Komentarze

Choć nie jestem skórzakiem to dobrze się oglądało. Film na poziomie. Trochę historii, ciekawostek, przygotowania kandydatów od kuchni, prezentacje, wywiady. Ogólnie przekrój środowiska skórzaków na przestrzeni lat, uśmiechy i wzruszenia. Kątem oka można było dojrzeć również fanów latexu i zabawy psiaków. Osoby z poza środowiska będą mogły przez wyobraźnię, "liznąć" kawałek tego świata skórzaków i fetyszy.

Jeżeli myśleliśmy,że nie ma nic bardziej tandetnego niż wybory Miss Piękności Pacanowa Dolnego -Koloni,w tamtejszej remizie-to byliśmy w wielkim błędzie.A wąchanie sobie jaj to już prawdziwe szczańsko jak to mówi mlodzież

Zobacz także