Randka na całe życie /
Shut Up and Kiss Me

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Randka na całe życie /
Shut Up and Kiss Me

Ocena: 2.5 / 5 (185 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   zabawna komedia o randkowaniu
  •   różne spojrzenia na relacje
  •   poszukiwanie prawdziwej miłości

Opis

Jak randkować by znaleźć miłość? To pytanie zadaje sobie Ben, 35-latek, który szuka czegoś więcej, niż przelotnego seksu. Randkuje przez internet, swatają go przyjaciele, ale każda kolejna randka kończy się fiaskiem. Kiedy Ben traci nadzieję na znalezienie tego jedynego, jego uwagę przyciąga przystojny i dobrze zbudowany sąsiad - Grey.

Obrazki

Komentarze

Slabe aktorstwo znowu ztym samym aktorem .Musze przyzac ze outfilm pocz wloskiego filmu slabe kino serwuje to jest pseudo komedia nie kupujcie filmow artiztcal etermetent kupujcie od arte od wolf lub tlarelasing ale nie idzie drogo artiztcal etermetent te filmy sa plytkie to juz kupujci e wloskie fracuskie filmy lub z arte

haha, a za tydzień Todd Verow, kolejny "mistrz" filmów klasy C. Redakcja OutFilm celowo wciska użytkownikom chłam?

Film dość słaby, choć tematyka całkiem nam nieobca. Obejrzałem do końca, bo chciałem zobaczyć zakończenie. Hitem tego filmu bym nie nazwał.

Ło matko, ale gniot! Outfilm to nieuczciwe kupiectwo, wciskają odbiorcom jako arcydzieła produkcję trzeciego sortu. Rezygnuję z Was bezpowrotnie.

o mój boze.... D, agostinio, slona woda i to cos - randka na cale zycie.... trojca swieta kinematografii... tego nie da sie ogladac i za co ja place...... KOSZMAR!!!!!! OPAMIETAJCIE SIE PROSZE!

Poza oczami i uśmiechem głównego bohatera - kompletna pustka, nuda, amatorski filmik o niczym.

film jsk film.... ale…

film jak film.... ale ostatnie zdanie w nim wypowiedziane do zapamiętania na zawsze

Jak tak dalej pójdzie koniec…

Jak tak dalej pójdzie koniec z subskrypcją, 70 % tego serwisu jest nieoglądalne

To nie była komedia. Genialny IGOR3 powiedziałby, że ten film to niezłe rojenie twórców jest. Po tym co zobaczyłem, straciłem chęć pakowania filmów Ariztical Entertainment w najnowsze bolidy (jak w komentarzu pod Słona woda) i napiszę wprost: to było po*! :( Film tworzy i namawia do akceptacji idei NIEUPRAWIANIA MONOGAMII. Nie chcesz się zdenerwować, to nie oglądaj tego filmu :( Radek ma rację - odpuśćcie sobie Ariztical Entertainment, mimo że zrobili Eating Out :(

Pewnie takie związki się zdarzają gdzie jeden czysty i spolegliwy,a drugi picer z wściek kutasem.Wątpie jednak aby się kończyły wesołym oberkiem więc przyznaje sobie i Tobie racje to niezłe rojenie twórców jest.Pozdrawiam.

To takie disco polo filmowe...ze wszech miar słaby.Mam wrażenie,że w początkowej wersji to był pornos,tylko w efekcie wszystkie "ostre" sceny usunięto.No cóż...co kto lubi...

Banał nad banały. Aż się dziwię sobie, że mi się w ogóle chciało to komentować.

ale przeslanie i przyklad ?czyli można być w związku z miłości a drugi na boki przecież to chore

Nie jest to oscarowe dzieło, pewnie nawet nie załapuje się na półkę kina klasy B. Ale coś w tym filmie jest ciekawego, co może zainteresować młodych gejów będących na początku swojego samodzielnego życia. Szczególnie tych, którzy marzą o monogamicznym związku, kwiatuszkach, skowronkach wokół itd. Bo to jest baśń, która bardzo rzadko się zdarza - a jeszcze rzadziej trwa długo. W totolotka jest trafić łatwiej.
W tym filmie jest kilka kluczy-narzędzi, które mogą pomóc komuś w przejściu trudnego momentu zdrady, zdrady nie przypadkowej, lecz zaplanowanej i będącej stałym elementem charakteru faceta, w którym jesteśmy zakochani.
Finałowe hasło jest tak prawdziwe, że wygląda prawie jak dokument. ;-)