Powietrze /
Luft

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Powietrze /
Luft

Ocena: 3.6 / 5 (23 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   miłość od pierwszego wejrzenia
  •   świeże i oryginalne podejście do historii o dojrzewaniu
  •   piękne zdjęcia i wyjątkowy klimat

Opis

Kiedy Manja spotyka buntowniczkę o imieniu Louk, ściganą przez łowców z lasu, od razu się w niej zakochuje. Louk wyznaje jedną zasadę: żyć bez kłamstwa, bez ograniczeń, bez strachu. Manja bez wahania rusza za kobietą. Kiedy jednak odkrywa, że idealizm Louk wynika z głębokiej pustki po stracie matki, pomaga jej pożegnać się z bolesną przeszłością i sama uczy się tego samego. „Powietrze” to filmowy poemat o niespętanej miłości i czystości serca.

"Wizualnie poruszające i sugestywne, "Powietrze" nie jest kolejnym, typowym miłosnym dramatem o nastolatkach. To naprawdę ważna historia o miłości, wrażliwości i sile, w której dwie młode, całkiem różne kobiety znajdują w sobie nawzajem schronienie przed trudnościami i cierpieniem." GAY ESSENTIAL

 

Obrazki

Komentarze

Nie wiem czy geje powinni wypowiadać się o filmach dla lesbijek, jednak to robią, cytuję z opisu filmu: "Wizualnie poruszające", "piękne zdjęcia". Ja na lesbijkach się nie znam, ale co do zdjęć to się wypowiem, że piękne nie są, ani technicznie, ani treścią. Treść zdjęć można porównać do muzycznej treści hip-hopu, który zwykle jest wulgarnie ohydny, a nikt o nim nie mówi, że jest piękny.