Nocny lot /
Ya-gan-bi-haeng

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Nocny lot /
Ya-gan-bi-haeng

Ocena: 4.2 / 5 (287 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Nowe koreańskie kino LGBT
  •   Zaskakujący zwrot akcji
  •   Świetnie zbudowany nastrój

Opis

W dzieciństwie byli najlepszymi przyjaciółmi. Teraz w szkole średniej jeden jest przywódcą gangu, a drugi musi ukrywać swoją orientację oraz to, że od zawsze kochał się w swoim przyjacielu. Jednak tego sekretu nie można utrzymać w tajemnicy.

Światowa premiera „Nocnego lotu” odbyła się na Berlinale. W Polsce pokazywany był na Festiwalu Pięć Smaków.
 

Obrazki

Komentarze

Życie młodych ludzi w Korei to nie je bajka. Film trzyma mocno w napięciu. Nie polecam go każdemu. Przestrzegam osoby o słabych nerwach lub bardzo wrażliwe. Możecie nie dotrwać do końca projekcji. A jeśli zdołacie obejrzeć w całości, to uspokoić się nie będzie łatwo.

Film dotyka serca, pobudza nas emocjonalnie i wywiera wpływ choć pewno na każdego zgoła inny,ale bohaterowie tej historii gdzieś tam są i są prawdziwi.

Masakra, drewniane aktorstwo, dialogi, twarze, ...ok kiepski żart :) wściekły jestem że dałem się nabrać na te 4 gwiazdki, nie wytrzymałem pół godziny z tym filmem, rany gniot jakich mało i szkoda więcej komentować, outfilm naciągacie ludzi na takie marne kino bo nie chce mi się wierzyć że tyle ludzi z naszej społeczności dało tak wysoką notę temu czemuś

Niestety...szanowny Arbuzie, oglądałem wiele gniotów na outfilmie, ale akurat ta produkcja do takich nie należy. Być może trzeba dorosnąć do innych kultur, żeby wydawać tak jednoznaczne opinie a w najgorszym wypadku dać sobie więcej czasu. Doświadczenie mnie uczy, że nic prędkiego i szybkiego nie daje satysfakcji, nawet seks. Ten film jest o tyle wartościowy, że dotyka człowieczeństwa w wymiarze innej kultury, ale niesie też uniwersalne przesłanie...żeby to dostrzec nie wystarczy pół godziny. Dałeś się nabrać swoim oczekiwaniom a na dodatek jeśli jesteś uwarunkowany ciałem, to tym bardziej nie przetrawisz tematu...Pozdrawiam.

rzeczywiście przemymyślałem i może pożałowałem tych 10 zł na ten film, sknera ze mnie wiem :) nie mogłem uwierzyć 4 gwiazdki.. ok dam szansę , no nie :)) nie dałem rady, Ale sukces dotrwałem do połowy. Szanowny przedmówco mam znajomych z Korei Południowej i z wielu innych krajów. Uwielbiam inne kultury ale ten fim to gniot i tyle

Kino azjatyckie to jest TO! Bardzo poruszający film - bez wątpienia wart obejrzenia. Trzyma w napięciu i doskonale ukazuje ludzkie charaktery.

Bardzo dobry dramat podwórkowo-romantyczny z happy endem, dobrze nakręcony, świetnie oddający relacje między głównymi bohaterami. Kino południowokoreańskie otwarcie i odważnie pokazuje wiele wad Korei Południowej, złe cechy są tam często nawet mocniejsze niż na tak zwanym zepsutym zachodzie ;( Z drugiej strony pod względem pornograficznym jest to jedno z najsłabszych kin na świecie, chyba z powodu wstydu. Mimo to filmy południowokoreańskie są bardzo bezpośrednie i odważnie oddają głębokie emocje. Ciężko rozróżnić bohaterów w południowokoreańskich filmach, chociaż geje są przystojni.
Podsumowując, warto obejrzeć! :)

ajajajajaj,co to za dziwny kraj! ta korea. inny świat, inna kultura a problemy uniwersalne.(miłość,zazdrość,szczerość,odwaga itp.) to moje drugie podejście- warto bo coś poznawczego w tym filmie
jednak jest.

Kino na przyzwoitym poziomie, choć wymaga zaakceptowania inności kulturowej i przyzwyczajenia się do innej niż nasza wrażliwości artykulacyjnej, specyficznego poziomu ekspresji dla tamtego rejonu świata i generalnie sposobu prowadzenia historii. Osobiście bardzo mi odpowiada takie ekspiacyjne podejście azjatyckiego aktorstwa, choć w najtrudniejszych emocjonalnie scenach ociera się prawie o histerię. Jest nośnie, emocjonalnie i orientalnie. Polecam jako zmianę klimatu:)

Piękny film. Świetne dialogi, zdjęcia, montaż, muzyka i gra aktorów. Kino azjatyckie wkracza z impetem do zachodnich sal kinowych i pora zaakceptować inną kulturę, mimikę, zachowanie i mentalność naszych przyjaciół ze Wschodu.

Zobacz także