Zakończyła się już tegoroczna edycja Festiwalu Kina Kobiet "Demakijaż".

Zostańcie z nami i śledźcie nas na Facebooku by otrzymywać informacje o kolejnej edycji i o innych naszych projektach.

Do zobaczenia!


"Demakijaż" to Festiwal Kina Kobiet. Zobaczycie na nim filmy fabularne i dokumentalne z całego świata, a w nich talent, siłę i determinację kobiet po obu stronach kamery. Festiwal zmywa sztuczne obrazy kobiet, które widzimy w prasie, reklamach, serialach i filmach. Prezentujemy tu bogatszy i bardziej zróżnicowany obraz kobiecości - to kobiety, które żyją w innych częściach świata, mają różne doświadczenia, światopoglądy czy wyznania. Będzie świetnie zobaczyć tę różnorodność na ekranie.

5. edycja "Demakijażu" w tym roku odbywa się w czasie szczególnie niespokojnym – zarówno ze względu na sytuację epidemiczną, jak i to, co dzieje się wokół ciał, umysłów i emocji kobiet w Polsce. Hasłem tegorocznej edycji jest ciało. Widzimy je jako pole nieustannej walki, jako nośnik zmiany, jako źródło przyjemności, lęku i pytań – między innymi o tym są filmy, które proponujemy w tym roku.

Wszystkie filmy w ramach Festiwalu Demakijaż dostępne są na Outfilmie bezpłatnie dla wszystkich użytkowniczek/-ków, wystarczy się zalogować!

 

Brak filmów w tej kategorii