G-Spot: sezon 3 - odcinek 3 /
Les Engages: XAOC

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

G-Spot: sezon 3 - odcinek 3 /
Les Engages: XAOC

Ocena: 4.6 / 5 (173 głosy)

Opis

Kampanie oszczerstw zagrażają istnieniu Centrum LGBT+. Hicham szuka kluczowego świadka. Tymczasem nieoczekiwany sojusznik pomaga Thibautowi zidentyfikować człowieka odpowiedzialnego za atak na Anzora. Ale czy należy mu ufać?

Obrazki

Komentarze

Podobne filmy w USA, czyli równie sympatycznie obrazujące dochodzenie z sukcesem dotychczasowych upośledzeńców społecznych swoich racji dzięki zaangażowaniu dobrych ludzi, zwano często wspaniałymi amerykańskimi filmami radzieckimi. Bo tu i tam jest wspólny cel, co nieco personalnych wątpliwości po dobrej stronie, a na koniec społeczny sukces, a przy okazji parę indywidualnych satysfakcji. Jedyna różnica - tu i ówdzie tryb owej satysfakcji. A propos - menage a trois w wykonaniu owej ślicznej trójki był jednym z najmocniejszych punktów tego ślicznego filmu. Wiem, że cały ciąg zdarzeń w filmie przedstawiony jest może nie nierealny, lecz raczej możliwy. Taka skądinąd nieniemożliwa historia się mogła zdarzyć. Nawet w prowincjonalnym wobec Paryża, ale swą urodą zachwycającym Lyonie, zwłaszcza dziwnym w porównaniu z dotychczas monochromarycznym schematem białego francuskiego musicalu. Plus - wspaniałe (za mało ich było!) występy Claude'a (chapeau bas, mr d'Arcangello!) w guście dawnego francuskiego kabaretu. Encore une fois, vive la France!

Po 3 sezonach mogę…

Po 3 sezonach możemy powiedzieć, że to najlepszy serial LGBT jaki widzieliśmy

Fantastyczny serial pokazujący różnorodność, codzienność i problemy ludzi LGBT. Bohaterowie, których można niesamowicie polubić i się do nich przywiązać.

C"est formidable! Świetnym poruszający serial o wspólczesnych problemach naszego srodowiska a 3 ci sezon najlepszy!!!! Któraś ze stacji komercyjnych powinna zakupić go i pokazac szerszej publice, może TVN...? Wzruszający w wielu momentach, zmuszający do refleksji. polecam!5 z plusem!

Zobacz także