Front Cover /
Front Cover

Strona archiwalna

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Front Cover /
Front Cover

Ocena: 4.1 / 5 (426 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   historia miłości na przekór różnicom i uprzedzeniom
  •   coming out w świecie showbiznesu
  •   mądre, zabawne, chwilami ironiczne spojrzenie na różnice kulturowe

Opis

Ryan jest młodym, ambitnym stylistą mody i wyoutowanym gejem, który odcinając się od swojego chińskiego pochodzenia, ciężko pracuje na wysoką pozycję w nowojorskim świecie celebrytów. Pewnego dnia szefowa zleca mu ubieranie sławnego aktora z Chin. Początkowo współpraca między żyjącym w zachodni sposób Ryanem, a jego przywiązanym do tradycji klientem układa się bardzo ciężko. Wkrótce obaj mężczyźni zbliżają się jednak do siebie i poznają swoje największe sekrety.

Słodko-gorzki komediodramat o pragnieniu akceptacji i o poszukiwaniu jej w samym sobie. Opowiada historię dwóch zupełnie różnych mężczyzn, których na przekór wzajemnym uprzedzeniom zaczyna łączyć bliskie uczucie. 

Zdobywca wielu nagród na festiwalach kina LGBT - m.in. dla Najlepszego Filmu na Outflix Film Festival i za Najlepszy Scenariusz na festiwalu FilmOut w San Diego.

 

Obrazki

Komentarze

Piękny, wspaniały film, pełen dobra, ludzkiego ciepła, prawdziwych, niemaskowanych, nieukrywanych, niezakrzyczanych uczuć i emocji. Powrót do podstawowych wartości, które - pomimo wszystko - rządzą naszym życiem, nawet jeżeli udajemy, że ich nie ma, że ich nie widzimy, zakrywamy je ciemnymi szkłami okularów, wyciszamy wkładając głęboko do uszu słuchawki i patrząc wyłącznie na swoje własne odbicie w każdym lustrze, w każdej szybie, w autobusie, w metrze.... Film pozwala zastanowić się nad tym, pomyśleć nad sobą, poświęcić kilka myśli prawdziwemu sensowi życia. Jest to oczywiście również historia wyborów życiowych, nieraz bardzo ciężkich, nieraz dramatycznych, wybieranie mniejszego zła, wybieranie właściwej drogi dla siebie. Pokazuje, że nawet najbardziej wymyślna fasada może być tylko fake'm i może się za nią kryć nieprzebrane bogactwo, jakim jest każdy człowiek. Bardzo gorąco polecam!

fajny delikatny dający poczucie lekkości choć ciągle trzeba dokonywać tych wyborów, ale kochać to chcieć dobra i dawać wolnośc

Trudno oglądać bez poczucia zażenowania nad drewnianym aktorestwem i nieporadną reżyserią.

Taaak , wnioski z filmu .... Wczoraj już do ciebie nie należy; Jutro nie pewne ;Tylko dziś jest Twoje - więc żyj pełną parą . Film nawet ciekawy.

Film Może i chciałby…

Film Może i chciałby poruszać rozterki w poszukiwaniu własnej akcetptacji,ale akcja rozgrywa się w durnym i pustym środowisku celebrytów - więc te rozterki są zupełnie nie wiarygodne.Tam największy problem to to czy kolor gumki pasuje do majtek i gdzie dzisiaj przyjęcie.Chcą mieć wszystko i wszystkich od razu.Szybko ,szybko -bo życie kończy sie po 30-stce.

Ciekawy ma zdecydowanie…

Ciekawy
ma zdecydowanie cudowne momenty i całość historii bardzo życiowa, zabrakło mi tylko bardziej rozbudowanego wątku tożsamości w sensie korzeni- szczególnie w końcówce. Wart obejrzenia, ale nie arcydzieło

Wspaniały film, ciekawa fabuła a zarazem bardzo smutny. W dodatku Pan stylista bardzo przystojny

Przecież to mogło i może się zdarzyć dosłownie w każdym miejscu na świecie. Historia niebanalna, opowiedziana w lekki sposób z niekoniecznie zadowalającym zakończeniem, ale tak jak się stało, tak dzieje się w większości przypadków w homonormatywnym świecie . No i jeszcze jedno, w zasadzie trudno tu mówić o coming oucie, skoro jeden z głównych bohaterów nadal żyje w zastępczym świecie. Warto zobaczyć.

Nie jestem Chińczykiem. Nie byłem nigdy w stanach. A jednak film wzruszył mnie kilka razy. Nie wiem na ile zmieniłaby się moja ocena gdybym znał temat od podszewki, ale na obecny stan mojej wiedzy oceniam go bardzo dobrze... daję 5 !

Piękny film tylko szkodą że tak się kończy
Ale to jest życie jedni są bardzo otwarci a drudzy chowają sie w szafie
Ja też jestem związku z chińczykiem Xsao już 10 lat razem żyjemy i ciągle poznaję ich kulturę

Fajny film, ..... nie spodziewałem się, ze może tak wciągnąć......
Wart obejrzenia.

Sympatyczna, lekka produkcja wałkująca po raz kolejny temat znany i lubiany. Sympatyczni aktorzy i zdjęcia bardzo glamour, pokazujący środowisko znane ze swoich klisz i stereotypów. Fajny popcornowy produkt i to by było na tyle. Dla miłośników landrynek w czekoladzie też :)

yhm. no cóż, sztamponowo, kliszowo, momentami przyjemnie, ale szybko o filmie zapomnę.

Film w pierwszym odbiorze może lekki i sympatyczny, ale jednocześnie ma swoją głębię, też transkulturową. Jeden z najlepszych filmów na Outfilmie, jakie dotychczas widziałem, świetny!

Cudowny, uwielbiam ten film, pewnego rodzaju kataharsis dla tych co nie wiedzą co wybrać - zewnętrzne uznanie czy wolność bycia tym kim się jest... Jeden wybrał wolność bycia drugi... tak jak wielu w Polsce

Ciekawy film.A główny bohater Ryan cały czas zachowuje pełną kulturę.I to mi się podoba.

Zobacz także