Eva + Candela /
¿Cómo te llamas?

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Eva + Candela /
¿Cómo te llamas?

Ocena: 3.8 / 5 (72 głosy)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   związek dwóch kobiet na przestrzeni lat
  •   mądry i autentyczny dramat
  •   piękne, zmysłowe sceny miłosne

Opis

Eva i Candela poznają na planie filmowym - Eva jest młodą aktorką, a Candela debiutującą reżyserką. Wspólna praca zbliża je do siebie i szybko wybucha między nimi miłość. Jednak związek tak silnych osobowości nie jest prosty - każda z nich musi wybierać między indywidualnym spełnieniem, a wspólnym życiem.

Film Ruth Caudeli to inteligentne, zmysłowe, a przede wszystkim wyjątkowo prawdziwe spojrzenie na współczesną miłość. Pokazuje zarówno narodziny nowego uczucia, jak i związek na krawędzi rozstania. Debiut kolumbijskiej reżyserski znalazł się w oficjalnej selekcji największych festiwali kina LGBT na świecie - m.in. OutFest w Los Angeles i OUTshine Film Festival w Miami.

 

 

Zdjęcia

Komentarze

bardzo prawdziwy. jeśli ktoś przechodził w związku przez podobne problemy, to na pewno to zrozumie i doceni. a dla pozostałych może być przestrogą, żeby nie popełniać tych samych błędów. dobry film do namysłu, polecam

porywający, urywający po kawałku serca widzom pokazanie z niezwykła zmysłowością jak można żyć cierpieć, ranić chodź do końca nic nie jest jasne......

Wielkie rozczarowanie: sztuczne, niemrawe dialogi, scenariusz bez życia i średnie aktorstwo. Kilka przyjemnych scen nie jest w stanie uratować filmu.

Bardzo naturalistyczny (jak "Chłopi") melodramat o życiu dwóch ślicznych nowoczesnych lesbijek. Zdjęcia filmu są dziwnie przyciemnione a on sam jest chaotycznym zlepkiem scen, które ledwo tworzą jakąś całość.

Film przepiękny, ukazujący prawdziwe życie. Związki są trudne, szczególnie takie...na które wpływa czas