Zauroczeni /
Crash

Strona archiwalna
Ten film nie jest już dostępny z powodu zakończenia licencji.

Zauroczeni /
Crash

Ocena: 2.5 / 5 (55 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Cztery poruszające i świetnie zagrane opowieści.
  •   Wiarygodne historie, nawet ta o wampirach.
  •   Drugi pełnometrażowy film Michaela J. Saula ("Prawdziwa miłość").

Opis

„Zauroczeni” to czteroczęściowa antologia ukazująca różnorodność emocji i kolorów w homoseksualnych relacjach. To po „Prawdziwej miłości” drugi pełnometrażowy film Michaela J. Saula.

NIE PYTAJ

James nauczył się cieszyć każdą minutą spędzaną z jego partnerem, Cameronem, ale ich wspólne chwile zawsze były za krótkie. Teraz Cameron przygotowuje się do wyjazdu na drugą misję do Iraku. Obaj spędzają leniwy poranek w łóżku, a potem idą na pożegnalne przyjęcie. Tam Cameron zostaje zmuszony do ujawnienia swoich najskrytszych emocji związanych z miłością, wojną i osobistą odpowiedzialnością. Musi zmierzyć się z zarzutami jednego z gości, który wypomina mu zaangażowanie w iracki konflikt.

POŁĄCZY NAS KREW

Gerald jest gothem i zaprzyjaźnia się z Christianem, z którym łączą go wspólne zainteresowania. Obaj zdają sobie też sprawę z pożądania, które miedzy nimi iskrzy. Wszystko się komplikuje, kiedy Gerald odkrywa, że Christian jest wampirem. Christian ostrzega Geralda, żeby trzymał dystans, ale ten się w nim zakochuje i wchodzi coraz bardziej w jego tajemniczy świat.

PLAMY

Michael Lopez studiuje malarstwo i rozpoczyna właśnie praktyki u znanego malarza Roberta Brooksa. Robert jest genialnym artystą ale jednocześnie ponurym człowiekiem, który wszystkimi gardzi. Kiedy Michael próbuje zbliżyć się do niego, obaj odkrywają takie części siebie, o których nie chcieli wiedzieć.

ODDYCHAJ

Poetycka, prawdziwa historia o obsesji młodego chłopaka, który musi zmierzyć się z poczuciem niedopasowania i z miłością do szkolnego kolegi.

Obrazki

Komentarze

Moja cało kształtna ocena dla filmu 3.4/5 wole osobiście ,,Prawd

,,NIE PYTAJ'' film ma coś do przekazania gra tam aktor z Dzieci Boga jestem pewien na 90%ze to on ciekawy. moja ocena 4.2/ 5

POŁĄCZY NAS KREW nie od dziś wiadomo ze homoseksualizm i wampiryzm nie idą w parze a reżyserzy robią to na silę nawiązują ten połączenie nie wiem dlaczego wole normalne thrillery 24dzien czy w imię.. tylko marne 2.

,,PLAMY'' film przeciętny na pewno nie nudy 3 ocena

ODDYCHAJ najlepszy ciekawy coś przekazuje dlatego 4.2/5

Moja cało kształtna ocena dla filmu 3.4/5 wole osobiście ,,Prawdziwa miłość''

Ha!

Całkiem niezłe. Obejrzałem właśnie i.. kurczę.. fajnie spędziłem czas :) Poleceam!

Różności

Cztery bardzo różne etiudy filmowe, różne ze względu na poruszane tematy, jak i na poziom. Każdy na pewno znajdzie tu coś tylko dla siebie. Ja znalazłem - "Oddychaj". Rewelacja! Na pewno także dlatego, że ktoś ubrał w słowa to, co we mnie miało tylko formę myśli i wyraził to w naprawdę piękny, poruszający sposób. A może także dlatego, że sięgnął przy okazji do bardzo głębokich osobistych wspomnień?

Film jest tak słaby że aż śmieszny. Sprawia wrażenie, jakby scenariusz napisał dziewiętnastolatek, a nie facet w wieku średnim. Reżyseria leży i kwiczy. Widoczne cięcia bez przechodzenia od sceny do sceny, drewniane aktorstwo, zmarnowany potencjał historii o żołnierzu. Smutne, że historia o wampirach jest przy tym lepsza od "Zmierzchu". To pokazuje, że wszystko jest lepsze od "Zmierzchu". :(

Zobacz także