Adres e-mail, koniecznie prawidłowy. Nie jest on udostępniany publicznie i zostanie użyty wyłącznie do dostarczenia wiadomości z systemu (na przykład nowego hasła) i zamówionych informacji.
Twój publiczny pseudonim na Outfilmie. Będzie on widoczny dla wszystkich. Możesz używać dużych i małych liter, cyfr, kropek, znaków podkreśleń i spacji.
Kliknij link, aby przeczytać (tekst otwiera się w nowym oknie)
Właścicielem Outfilmu i administratorem danych osobowych jest Tongariro Releasing Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Rybaki 18a. Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo do dostępu do tych danych i żądania ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia. Podstawą przetwarzania danych jest wyrażona zgoda. Osoba podająca dane uprawniona jest również do wyrażenia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, jak również do żądania przeniesienia danych oraz złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane przechowywane będą przez okres korzystania przez użytkownika z usług serwisu (okres posiadania konta na Outfilmie).