Wesprzyj 9. LGBT Film Festival 2018!

Dodano: pt., 2018-04-13 09:10 , ostatnia zmiana: pt., 2018-04-13 10:14

 

Już za tydzień rusza LGBT Film Festival, czyli największe w Polsce święto kina queerowego. Tegoroczne pokazy odbędą się w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku i Krakowie. Część seansów będzie wzbogacona o wydarzenia specjalne i panele dyskusyjne na temat m.in. binarności płci, aseksualności i nowych metod profilaktyki HIV.

Gorąco zachęcamy do wspierania organizacji festiwalu poprzez zbiórkę crowdfundingową i oczywiście do udziału w samych pokazach. Listę wszystkich prezentowanych w tym roku tytułów można już znaleźć na stronie lgbtfestival.pl.

 

 

LGBT Film Festival 2018

 

News

MoveSię2Brysie - Szorty

Przed Wami kolejny tekst od Brysiów, czyli Darka i Cezara. Tym razem chłopaki dzielą się swoją opinią na temat kolekcji krótkometrażówek, których na Outfilmie uzbierało się już [...]

Poznajmy się!

Być może zastanawialiście się kiedyś nad tym, kto właściwie stoi za Outfilmem. Dziś chcemy Wam się pokazać i opowiedzieć trochę o naszej misji. Poznajmy się!

Nowe zapowiedzi

W naszym repertuarze na najbliższe miesiące pojawiły się nowe zapowiedzi. Sprawdźcie koniecznie, co będziemy chcieli Wam pokazać. Będzie różnorodnie, odważnie i zaskakująco!

Czarny piątek

23 marca to dzień, w którym wyrażamy sprzeciw wobec opresyjnej polityki obecnego rządu w kwestii praw reprodukcyjnych. Pozytywnie zaopiniowany przez Sejm projekt uderza w [...]