"Uciekinierzy" na Outfilmie tylko do 26 lutego!

Dodano: śr., 2018-02-07 12:55 , ostatnia zmiana: śr., 2018-02-07 13:28

 

Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu "Uciekinierzy", możecie to nadrobić jeszcze tylko przez 3 tygodnie - ten hiszpański dramat znika bowiem z Outfilmu.

To historia, która łączy w sobie niezwykle ważne problemy. Tłem dla odkrywania własnej seksualności i rodzącego się między dwoma chłopakami uczucia jest sytuacja arabskich i afrykańskich imigrantów w Europie. 

Rafa jest hiszpańskim nastolatkiem. Trzyma się ze swoimi kumplami, którym daleko jeszcze do dorosłości. Dla zabawy dokuczają arabskim imigrantom i próbują udowadniać swoją męskość na pierwszych randkach z dziewczynami. Podczas treningów piłki wodnej Rafa spotyka przystojnego chłopaka z Maroka, Ibrahima. Próbuje zwrócić jego uwagę, ale Ibrahim ma swoje problemy. Jego status w Hiszpanii nie jest uregulowany i w każdej chwili może zostać deportowany. Rafa za wszelką cenę chce mu pomóc, chociaż nie wie jeszcze, co to może oznaczać.

 

News

Outfilmowe kolekcje

Macie czasem problem ze znalezieniem filmu, na który w danej chwili macie ochotę? Jeśli tak, to może pomogą Wam nasze nowe kolekcje - małe zbiory wybranych tytułów o konkretnej [...]

W mieście odmieńców

Berlin to miasto, które niezmiennie inspiruje queerowych twóców - nic więc dziwnego, że przewija się w tylu naszych filmach. W najbliższej premierze, eksperymentalnym "M/M", jawi [...]