Reżyser z Instagrama

Dodano: czw., 2018-07-05 15:23 , ostatnia zmiana: pt., 2018-07-13 13:10

 

Max Emerson to znany model i youtuber, którego możecie również kojarzyć z niewielkich ról w różnych tęczowych produkcjach. Ma na swoim koncie gościnne występy między innymi w serialach „Glee” czy „Eastsiders”. Parę lat temu postanowił także stanąć po drugiej stronie kamery - napisał i zrealizował dwie gejowskie krótkometrażówki.

„Hooked” to jego pełnometrażowy debiut - projekt, o którym myślał już od bardzo dawna. Mimo skromnego budżetu (150 tysięcy dolarów), nie było mu łatwo zdobyć potrzebną kwotę. Aby szybciej uzbierać na realizację, odstawił alkohol i wszelkie używki na ponad 3 lata.

Film opowiada historię pary młodych chłopaków, która próbuje samodzielnie przetrwać w pełnym trudności i niebezpieczeństw Nowym Jorku. Utrzymany w klimacie buntowniczej opowieści, nawiązuje do queerowych klasyków w stylu „Nocny kowboj” czy „Moje własne Idaho”.

Połowę dochodów z filmu przeznaczamy na bezdomną młodzież LGBT. Na rozbudowę schronisk i ośrodków, gdzie będą mogli czuć się bezpiecznie, bez konieczności zarabiania na ulicy. -  mówi reżyser.

Obecnie Emerson zajmuje się rozwijaniem swojej modelingowej kariery. Realizuje także dostępny na YouTube program „Drag Babies”, w którym wraz z dwoma innymi przystojniakami – i przy pomocy gwiazd programu RuPaul's Drag Race (Chi Chi DeVayne, Peppermint, Bob the Drag Queen) - zgłębiają tajniki dragu.

Nam Max zdecydowanie najbardziej podoba się jednak w swoim naturalnym, męskim wydaniu, w którym bardzo chętnie pokazuje na swoim Instagramie  (@maxisms - jest na co popatrzeć:)).

 

Max Emerson

 

Max Emerson

 

Max Emerson

 

Max Emerson

 

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności