Noah po prostu jest - wkrótce w księgarniach!

Dodano: śr., 2019-02-06 12:03 , ostatnia zmiana: czw., 2019-02-07 10:55

 

Zbliża się polska premiera nowej młodzieżowej powieści o coming-oucie! Książka Simona Jamesa Greena to przezabawna, pełna czarnego humoru i sarkazmu historia nastoletniego chłopaka, który dopiero odkrywa swoją seksualność.

„Całe to dorastanie to ciężki kawałek chleba (nawet jeśli posmarowany humusem). Chociaż w życiu Noaha brakuje czasem czarnej herbaty, to kolorowych przygód jest pełno. Podczas czytania na mojej twarzy nieraz pojawił się szeroki uśmiech. Nie mogę doczekać się drugiego tomu!" Robert Biedroń

Opis wydawcy

Dlaczego Noah nie może być normalny, jak wszyscy w szkole? Jego ojciec zniknął wiele lat temu, matka występująca na scenie jako imitatorka Beyonce wprawia go w zażenowanie, a jego ukochana babcia nie jest już sobą. Ma tylko jednego przyjaciela, Harry'ego, a szkoła to... Cóż, to czyste piekło. Biedny Noah! Może gdyby nawiązał z kimś romantyczny związek – może z Sophie, która jest idealna i cudowna - byłby kimś? Ale plany Noah biorą w łeb, gdy Harry całuje go na imprezie. Od tego momentu jego życie zamienia się w totalny chaos.

Książka pod patronatem Outfilmu ukaże się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa już 13 lutego. 

Autor: Simon James Green, przekład na jęz. polski: Agata Byra.

Śledźcie nas koniecznie na Facebooku i Instagramie - pojawią się tam konkursy, w których będzie można wygrać parę egzemplarzy!

 

Noah po prostu jest

 

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności