Outfilm Talks - porozmawiajmy o filmach

Dodano: wt., 2018-02-13 13:48 , ostatnia zmiana: śr., 2018-02-14 11:14

 

Wraz z premierą filmu "Środek świata", na Outfilmie pojawił się pierwszy odcinek programu Outfilm Talks. Seria poświęcona jest filmom LGBT i poruszanym w nich problemom. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi prowadzi pisarz i dziennikarz, Piotr Derlatka.

Pierwszy odcinek zrealizowany został w nowo otwartym centrum terapii przeznaczonym dla osób LGBT+ Otwarta Przestrzeń w Warszawie. Razem z psychologami Wiolą Jaworską, Janem Świerszczem i Agatą Loewe rozmawiamy o miłości od pierwszego wejrzenia i mówieniu "kocham cię". Mamy nadzieję, że ten i kolejne odcinki Outfilm Talks będą ciekawym dodatkiem do outfilmowych filmów.

Musimy jeszcze dodać, że program będzie ukazywał się nieregularnie, przy okazji najważniejszych premier na Outfilmie. Można go oglądać bezpłatnie i bez konieczności logowania się do serwisu.

Link do pierwszego odcinka Outfilm Talks - pierwsza miłość.

Aktualności

Zmiany i ich konsekwencje

Już w najbliższą niedzielę pokażemy Wam coś, co ucieszy szczególnie miłośników prawdziwych, życiowych historii. Nominowany do Queerowej Palmy i nagrody dla Najlepszego Dokumentu w [...]

Po drugiej stronie kamery

Kino zna wiele przypadków aktorów, którzy w pewnym momencie sami chwytali za kamerę i zaczynali realizować własne projekty. Taki kierunek rozwoju obiera także część wyoutowanych [...]