Outfilm Talks - porozmawiajmy o filmach

Dodano: wt., 2018-02-13 13:48 , ostatnia zmiana: śr., 2018-02-14 11:14

 

Wraz z premierą filmu "Środek świata", na Outfilmie pojawił się pierwszy odcinek programu Outfilm Talks. Seria poświęcona jest filmom LGBT i poruszanym w nich problemom. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi prowadzi pisarz i dziennikarz, Piotr Derlatka.

Pierwszy odcinek zrealizowany został w nowo otwartym centrum terapii przeznaczonym dla osób LGBT+ Otwarta Przestrzeń w Warszawie. Razem z psychologami Wiolą Jaworską, Janem Świerszczem i Agatą Loewe rozmawiamy o miłości od pierwszego wejrzenia i mówieniu "kocham cię". Mamy nadzieję, że ten i kolejne odcinki Outfilm Talks będą ciekawym dodatkiem do outfilmowych filmów.

Musimy jeszcze dodać, że program będzie ukazywał się nieregularnie, przy okazji najważniejszych premier na Outfilmie. Można go oglądać bezpłatnie i bez konieczności logowania się do serwisu.

Link do pierwszego odcinka Outfilm Talks - pierwsza miłość.

News

Outfilmowe kolekcje

Macie czasem problem ze znalezieniem filmu, na który w danej chwili macie ochotę? Jeśli tak, to może pomogą Wam nasze nowe kolekcje - małe zbiory wybranych tytułów o konkretnej [...]

W mieście odmieńców

Berlin to miasto, które niezmiennie inspiruje queerowych twóców - nic więc dziwnego, że przewija się w tylu naszych filmach. W najbliższej premierze, eksperymentalnym "M/M", jawi [...]