"Czy mój syn jest rozwiązły?"

Dodano: pt., 2017-10-06 13:23 , ostatnia zmiana: sob., 2017-10-07 10:00
Eat

 

Nieczęsto w kinie LGBT zdarzają się filmy, w których możemy spojrzeć na nieheteronormatywnych bohaterów oczami ich bliskich. Tak w dużej mierze przedstawia sprawę Eat with Me, który jutro zadebiutuje na Outfilmie.

To historia Elliota, szefa upadającej restauracji, który nie ma problemów ze swoją seksualnością - żyje otwarcie jako gej i chodzi na randki szukając docelowo bliższej osoby. Jego orientacja budzi jednak niezrozumienie ze strony jego matki, Emmy, która homoseksualne osoby wciąż postrzega jako rozwiązłe, zwyczajowo określając je mianem "tych ludzi". Kiedy jej własne problemy małżeńskie spowodują, że pojawi się u drzwi syna, oboje będą mieli szansę na odbudowanie swoich relacji na nowo - w oparciu o szczerość i empatię. Dużą rolę odegra w tej kwestii Maureen, sąsiadka Elliota (genialna komiczka Nicole Sullivan) i pewien przystojny mężczyzna, który pojawi się na horyzoncie.

Eat with Me to bardzo smaczny i dobrze zagrany portret jednej z najważniejszych relacji, jakie wpływają na nasze życie. Polecamy gorąco!

 

Eat With Me

 

Eat With Me

 

Eat With Me

 

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności