Podaruj OUTFILM na prezent!

Dodano: czw., 2018-11-15 13:28 , ostatnia zmiana: pt., 2018-12-21 11:33

 

Na święta, na urodziny lub bez okazji - podaruj Outfilm bliskiej osobie! Karty podarunkowe Outfilmu to dużo więcej, niż tylko dostęp do całego serwisu. To setki godzin rozrywki i pozytywnych emocji. To również wyraz akceptacji i bliskości.

Karty podarunkowe dostępne są w dwóch wariantach, na 6 lub 12 miesięcy. Można je aktywować w dowolnym momencie. Po aktywacji dają dostęp do wszystkich filmów i nadchodzących premier odpowiednio przez pół roku lub rok.

Karty podarunkowe to wysokiej jakości wydruki na grubym papierze w formacie dl (21x10cm), z jednej strony ciemnobordowe z logiem Outfilmu, z drugiej strony białe z kodem dostępu i instrukcją aktywacji. Do każdej karty dołączamy elegancką czarną kopertę.

Sprzedaż kart prowadzona jest przez internetowy sklep Tongariro. Cena karty to wielokrotność miesięcznej opłaty za subskrypcję:

•    Karta podarunkowa na 6 miesięcy – (6 x 29zł) 174 zł [ZAMAWIAM]

•    Karta podarunkowa na 12 miesięcy – (12 x 29 zł) 348 zł [ZAMAWIAM]

Możliwa jest płatność przelewem lub kartą. Dostawa pocztą gratis!

 

Karta Outfilm+

 

OUTFILM to największy serwis z filmami LGBT w Polsce! To blisko 300 filmów fabularnych i dokumentalnych z całego świata. Co tydzień pojawiają się nowe tytuły. Zobacz nadchodzące premiery tutaj.
 

 

 

SUBSKRYPCJA
OUTFILM+
  • Oglądasz bez ograniczeń
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz
Zobacz więcej

Aktualności