Jonas /
Jonas

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Jonas /
Jonas

Ocena: 4.4 / 5 (160 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   trauma i jej konsekwencje
  •   wciągająca historia
  •   Félix Maritaud, nowa gwiazda francuskiego kina

Opis

Kiedy jako nastolatek Jonas poznał Nathana, jego świat wywrócił się do góry nogami. Dzięki niemu zaczął doświadczać nowych rzeczy i poznawać swoje pragnienia. Teraz, 18 lat później, Jonas nie potrafi osiągnąć życiowej stabilizacji. Swój wolny czas spędza wdając się w bójki w nocnych klubach i umawiając się na przypadkowy seks. Po kolejnych niepowodzeniach postanawia skonfrontować się z własną przeszłością. Aby się od niej uwolnić, musi wrócić do nocy z Nathanem, która wpłynęła na całe jego późniejsze życie.

W roli głównej Félix Maritaud, wschodząca gwiazda francuskiego kina - znany m.in. z filmów 120 uderzeń serca i Sauvage. Zdobywca nagrody Rising Star na festiwalu w Cannes 2018.

Zdjęcia

Komentarze

Czekałam długo na ten film i się nie zawiodłam. Film jest tak dobry i mocny, że po obejrzeniu się popłakałam. Emocje i uczucia są świetnie ukazane. Myślę, że to jeden z lepszych filmów na OUTFILM.

Każdy z nas odtwarza pierwsze doświadczenia przez całe życie, tęsknimy za tym, co popłynęło wraz ze strumieniem czasu. Film dobrze się ogląda, ale ostatnia scena jest ogromnie mocno niedopowiedziana...być może klasyczne zakończenie kina drogi jest mile widziane, ale przeciętny widz niekoniecznie strawi takie klimaty.

każdy z nas musi się kiedyś rozliczyć z przeszłością...
zajebisty film. dawno takiego nie było....

No do połowy, to może i można, ale ostatnie 45 minut bez sensu. Finał dno.

Każdy pretekst dobry ,aby usprawiedliwić kolesia co to bzyka sie z kim popadnie,zdradza parnera,wdaje sie w burdy w gejowskim klubie.Tutaj akurat trauma z czasów mlodości.Ale przecież cwane bystrzaki,które biegle sie posługują elektronicznymi gadżetami nie potrafią korzystać ze zdrowego rozsądku.No i komu tu współczuć.Po co ten lament?

A jednak jest to jakaś historia , film zaciekawia do samego końca. Czasami trzeba zawrócić, by móc pójść dalej. Dobre kino.

Film zaslugujacy na uwagę.
Ma pewne niedociągnięcia które jednak stają się nie istotne po obejrzeniu.
Emocje biorą górę........

Zachęcony wysoką notą oraz komentarzami obejrzałem film. Okazuje się być zaskakująco słaby. Fabuła pogmatwana, charaktery mało wyraziste, a całość jest szalenie naiwna.
Szkoda. Nie warto.