Tacy sami /
Naked As We Came

Kłopot z odtwarzaniem

Sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie.

Zobacz wskazówki i pomoc

Zainstaluj Adobe Flash

Twoja przeglądarka wymaga zainstalowania darmowej wtyczki Adobe Flash.

Kliknij aby pobrać

Zobacz także wskazówki i pomoc
aby przejrzeć listę zalecanych przeglądarek dla Twojego systemu.

Tacy sami /
Naked As We Came

Ocena: 3.8 / 5 (327 głosów)

    Dlaczego warto obejrzeć

  •   Miłość, strata i nadzieja
  •   Przebaczenie i akceptacja
  •   Namiętny romans

Opis

Po długim czasie rozłąki rodzeństwo Laura i Elliot dowiaduje się, że ich matka Lilly jest śmiertelnie chora. Kiedy przyjeżdżają do rodzinnego domu, odkrywają, że mieszka tam też obcy mężczyzna, Ted, który opiekuje się ich matką i domem. To on powiadomił ich o chorobie. Podejrzliwi Laura i Elliot chcą, żeby Ted się natychmiast wyprowadził, ale ich matka się na to nie zgadza. W ostatnich dniach życia Lilly stara się pogodzić zwaśnione rodzeństwo. Jednocześnie Elliot odkrywa prawdziwe intencje Teda.

Zdjęcia

Komentarze

Cześć Gorek, właśnie…

Cześć Gorek,

właśnie skończyłem oglądać film z chłopakiem. Zależy jak osoba reaguje. My sobie popłakaliśmy. Film super. Nam sie podobał. Nieoczekiwane zakończenie aczkolwiek polecam. Pozdrawiam! :)

Świetny film dający do myślenia - są bzdety i rzeczy ważne, takie jak miłość, bliskość i oddanie...

Wreszcie to czego oczekuję po OutFilmie. To naprawdę uczta. Nasuwa mi się tak refleksja, że z przyjemnością obejrzałbym ten scenariusz jako dobrą sztukę w kameralnym teatrze.
Chłopaki! WIĘCEJ TAKICH FILMÓW !!!!

Bardzo piękny film o... umieraniu i miłości. Miłości niekiedy pokręconej, ale najczęściej - z bliżej nam samym nieznanych powodów - samodzielnie odrzuconej. Na szczęście - niekiedy - wszystko da się naprawić... Nigdy nie jest za późno, aby naprawić swoje życie!

Super film, pełen wzruszeń. Bardzo ciekawa historia. I nieoczekiwane zakończenie. Rewelacja. Jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. Polecam

Bardzo dobry, choć trudny film o dorastaniu, dojrzewaniu, o umiejętności wybaczania, ale też naprawiania własnych błędów, o zdobywaniu się na spojrzenie wstecz pomimo wszystko, o tym, co w życiu jest naprawdę ważne, a co tylko jest dodatkiem do niego, o tym, że nie wszystko jest wyłącznie czarne lub białe. Wspaniałe chwile, dające do myślenia i pozwalające spojrzeć na siebie z właściwym dystansem.

Geje to jednak bardzo niewymagająca widownia. Wystarczy obsadzić dwie ładne buźki, a reszta już nieważna, bo i tak tym się zadowolą, nawet mega sztuczną "grą" statystów (aktorzy to za dużo powiedziane) i mocno naciąganą fabułą. Nagrody, czy choćby jakieś wyróżnienia nawet nie są potrzebne! Po prostu kolejny film o chorych relacjach...

Tragedia... uśmiałem się. Gra aktorska, dialogi, scenografia beznadziejna... jedyne co się tam dało znieść to Ci dwaj przystojni panowie. Idealny przykład na to, jak nie kręcić filmów.

zaskakują mnie niektóre komentarze zwłaszcza te mało przychylne. Chyba oglądałem inny film, mój był o końcu życia, o końcu bycia perfekcyjnym, o końcu bycia młodszym bratem, o końcu bycia naiwnym

Ciekawe i ważne tematy tyczące ludzkiej egzystencji.Zgadzam się z opiniami , że gra aktorów nie najwyższych lotów. Ale film bym jednak polecał-zaciekawia.

Zaskakujący, ale i też życiowy, barwny film. Eliota siostra trochę egoistycznie się zachowywała wobec wszystkich, bohaterów tego filmu. Emocjonujące było zbliżenie się Teda z Eliotem.

Moim zdaniem, film powinien być kontynuacją, druga część powinna się pojawić. Dalsze losy Eliota i jego siostry oraz Teda.

Przepiękny, wartościowy film. Obejrzany jako pierwszy na outfilm :) Bardzo Polecam !